Burmistrz Rawecka z wotum zaufania i absolutorium [video]


Burmistrz Barbara Rawecka jednogłośnie otrzymała wotum zaufania i absolutorium. W głosowaniu wszyscy obecni na sesji radni byli "za". 


Zgodnie z nowymi przepisami został przygotowany raport o stanie gminy, pełną treść dokumentu można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej [kliknij aby zobaczyć]. Znajdziemy tam nie tylko ogólne informację o gminie ale również dane o realizacji programów, założeń finansowych, polityki czy realizacji uchwał podjętych przez radę. 

Dyskusja nad raportem gminy rozpoczyna się od 13 minuty w nagraniu poniżej. W głosowaniu nad wotum zaufania burmistrz jednogłośnie otrzymała poparcie rady. 14 radnych było "za" (1 radny był nieobecny). Sprawozdanie z wykonania budżetu za 2018 rok pozytywnie oceniła również Regionalna Izba Obrachunkowa. 

Redakcja

2 Komentarze

  1. Pozytywnie bo kwiatków nasadzili czy co bo nic innego nie zrobili.Hala sportowa czy basen wszyscy to już mają ,a te gamonie nasadzili krzaków i dumni z siebie jak wałęsa po komunie .Giermek Pisanko czy szewczenko braci z ukrainy sprowadza cyrk na kółkach .

    OdpowiedzUsuń
  2. Kwiaty sądzą a ulice dziurawe, co niektóre nawet porządnie utwardzone nie są, nie wspominając że nie ma asfaltu tylko piach. Ale pewnie nie będą, przecież kwiaty są bardziej potrzebne. Brawo pani burmistrz

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza