Podziękowania za Dni Cedyni 2019


W imieniu swoim, Władz Miasta, wszystkich organizatorów oraz współpracowników, pragnę złożyć wszystkim tym, którzy dołożyli cegiełkę do odbudowy marki Dni Cedyni najszczersze podziękowania za hojność i udzieloną pomoc. Zaoferowana przez Państwa pomoc świadczy o dużym zaangażowaniu w życie naszego miasta i gminy i dzięki temu tegoroczne Dni Cedyni mogły znów bawić, cieszyć, a także edukować. Od lat wiemy, że dobra zabawa integruje najlepiej. Radosne, roześmiane twarze Mieszkańców i Gości, są dla nas największą nagrodą za ciężką pracę. Państwa współudział jest tym bardziej cenny. Dzięki Państwa obecności możemy budować również mosty porozumienia między narodami, realizując wspólne polsko-niemieckie projekty.

Bardzo staraliśmy się, aby te kilka dni było dla wszystkich Mieszkańców naszej Gminy oraz gości spoza niej, czasem radosnych, niezapomnianych i wyjątkowych wrażeń.

Dziękując za lata owocnej współpracy, żałuję, że ze względu na obowiązujące przepisy RODO, nie mogę wymienić Państwa indywidualnie, zapewniając jednocześnie, że pozostajecie głęboko w moim sercu. Pozostając z nadzieją na kontynuowanie naszej współpracy w przyszłości.

Kłaniam się nisko i jeszcze raz dziękuję pięknie

Małgorzata Karwan
Dyrektor
Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza