Tylko cud może uratować Morzycko przed spadkiem z IV ligiTylko dwie kolejki pozostały do zakończania rozgrywek IV ligi piłki nożnej w sezonie 2018/2019. Nasz regionu reprezentuje Morzycko Moryń które znajduje się w strefie spadkowej.

Aby utrzymać się w lidzie piłkarze Morzycka muszą zdobyć komplety punktów i liczyć na korzystne rezultaty w spotkaniach rywali. Klub z Morynia zajmuje ostatnią lokatę z dorobkiem 25 punktów. Do bezpiecznego miejsca obecnie brakuje "tylko" lub "aż" czterech oczek.

W najbliższą sobotę podopieczni Łukasza Truskowskiego zmierzą się na wyjedzie z MKP Szczecinek. Pierwszy gwizdek o godz 16:00. Podczas rudny jesiennej klub z Morynia wygrał przed własną publicznością 5-2. 

Tylko zwycięstwo może dać jeszcze nadzieję na utrzymanie taki scenariusz może się zdarzyć pod warunkiem jeśli rywale Orzeł Wałcz i Pogoń Połczyn Zdrój przegrają swoje pojedynki.

Naszym celem nie było utrzymanie się w lidze, tylko utrzymanie drużyny Morzycka, aby klub się nie rozpadł. Zostały dwa mecze. 

Jeden na wyjeździe w Szczecinku, daleki wyjazd, ciężki mecz, później mecz z Regą i nasz cel stanie się faktem. Co do dalszych zmian w naszym klubie to wszystko niedługo się wyjaśni. Jesteśmy dobrej myśli. Powiedział naszemu dziennikarzowi zawodnik zespołu Jacek  Pohorecki

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza