Auto zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych a inne je wyprzedza [video]


Dużą nieodpowiedzialnością wykazał się kierowca samochodu marki BMW, który postanowił wyprzedzić inny pojazd na przejściu dla pieszych. Zdarzenie nagrała kamera umieszczona w pojeździe. 


Do zdarzenia doszło w Cedyni na drodze wojewódzkiej nr 124. Auto zatrzymało się przed przejściem dla pieszych, w pewnym momencie pojazd został wyprzedzony przez BMW. Pieszy na szczęście zdążył bezpiecznie opuścić przejście. 


Niestety jakość nagrania nie pozwala na identyfikację tablic rejestracyjnych pojazdu. Mandat za omijanie pojazdu, który jechał w tym samym kierunku, lecz zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu to 500 zł. Dodatkową karą jest 10 punktów karnych!

Redakcja

14 Komentarze

 1. Babka przeszła już przez pasy.
  Facet już ruszył.
  Przerywana jest? Jest!
  A wy aferę kręcicie bo kogoś zabolało że go wyprzedził. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

  OdpowiedzUsuń
 2. To niejest postawa obywatelska tylko donosicielstwo. Ciekawe ile razy sam tak zrobił. Mam nadzieję że będzie kiedyś bohaterem takowego filmiku.

  OdpowiedzUsuń
 3. To że ktoś przeszedł przez pasy to oznacza że można wyprzedzać na pasach no i teren zabudowany a napewno jechachal szybciej niżeli można tam jechać

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy a od kiedy to można wyprzedzać na przejściu dla pieszych lub przed nim? Widać linie podwójną ciągłą przed pasami, w trakcie ruszania 1 wszego pojazdu widać że delikwent z bmw już na pasach go wyprzedza
  Ew. Pokaż mi przepis który pozwala na wyprzedzanie przed / na przejściu dla pieszych :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Można? Niemożna? Zrobił coś komuś? Nie. Niby gdzie on stworzył zagrożenie wymyijajac ruszające auto. Normalnie szukacie sensacji i tyle. Ciekawe ile razy sami popełniliście takie wykroczenia. Ale tak, wtedy niejezdzilo się z zje*****i kamerkami na szybie i nie podpi*******o innych.
  Bo kiedyś ludzie byli normalni. A nie tylko żeby drugiego dojechać. A przepisami ruchu drogowego panowie bądź panie niezaslaniajmy się bo jestem bardziej jak pewien że żadno z nas nieprzestrzega kodeksu w 100%. Więc wszyscy popełniamy jakieś wykroczenia. Porostu osoby które to widziały miały to w d**ie bo mają ważniejsze sprawy na głowie a nie donoszenie na jakiegoś,, Kowalskiego'' jak w tym przypadku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jelop dorwal bolida młodych wieśniaków i zrobił się Bogiem ulic. Dobrze, że z prawej na lewą stronę nikt nie przechodził bo byłaby tragedia.

  Oczywiście pozdrawiam znafcow przepisów. Miejsce, w którym zaczęto to ,, wyprzedzanie,, to podwójna ciągła tuż przed przejściem dla pieszych. Przed samochodem z kamerą mogło być dziecko. Przez takich idiotow bez wyobraźni giną właśnie ludzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponieważ kierowca ruszył pasy musiały być puste. Każdy kierowca ocenia sytuację Przed wykonaniem manewru. A wy porostu jezdzita jak p***y.

   Usuń
  2. ,, jeździta,,
   To u Ciebie na wiosce się tak mówi? Tam przynajmniej ten bolid pasuje :)

   Usuń
  3. Hahaha. Buraki z BMW odrazu się sądzą. 100% poparcia dla udostępniających taki filmiki. Stop z Debilami

   Usuń
 7. Tak czytam te wasze komentarze i doszedłem do wniosku że w poniedziałek przekażę do komisariatu video z kamery gdzie widać tablice rejestracyjne i złożę oficjalne zeznania i sprawa się potoczy dalej. Pozdrawiam kierowcę z bmw o nr rej CBY :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepsze jest to, że wszyscy tu wiedzą kto tym jeździ :)

   Usuń
 8. Nie chce mi się wierzyć że ludzie bronią ludzi którzy tak postępują. Za mało jeszcze tragedii na drogach.A później ,tylko przepraszam....ogarnijcie się i zacznijcie myśleć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie są ludzie. To ameby umysłowe, totalne pustaki oderwane od rzeczywistości.

   Usuń
 9. Tak tak. Codziennie na osinow jeździ w ch** ludzi. I pewnie każdy jedzie przepisowo... Jak by nagrywać codziennie każdego to by się dziura budżetowa zatkala w 2dni. Pewne jest tylko jedno. Konfidenci są wszędzie. I nierozumiem po co kręcić aferę skoro nic się nie stało. Pozdrawiam autora filmu(). Oby cię nagrali i narobili koło d*py, choć by za niewłączenie migacza. Wszyscy widzą wszystkich do okola ale na siebie nikt niespojrzy. Takie nagrania niepowinny być zadnymi dowodami. Policja nie jest w stanie określić w którym dokładne miejscu zaczol wyprzedzać...
  Widze że wszyscy komentujący ten artykuł to znawcy ruchu drogowego oraz przepisowi kierowcy.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza