Pomóżmy Ilonie wrócić do zdrowiaCztery dni temu, 13-letnia Ilona Bolek dowiedziała się, że choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną typu B. Ruszyła fala pomocy dla nastolatki. Na stronie zrzutka.pl została uruchomiona charytatywna zbiórka, w pomoc zaangażowana jest również szkoła do której uczęszcza Ilona.


- Nie znam tej dziewczynki, ale jako rodzice naszych dzieci też wpłacimy pieniądze na konto dla tej rodziny zamiast dać kwiatki na koniec roku dla nauczycieli - informuje nas pani Kamila, czyli jedna z mam uczennicy. Witam wszystkich,zwracam się do Was - ludzi dobrego serca, o pomoc w uzbieraniu środków, które pomogą Ilonce wrócić do zdrowia i normalnego życia. W domu czeka na nią młodsza siostra Nadia i starsza siostra Marlena, rodzina oraz koledzy i koleżanki ze Szkoły Podstawowej w Mieszkowicach. 

Ilona to zawsze pogodna i uśmiechnięta dziewczynka, która zachorowała na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

14.06.2019 roku znalazła się w szpitalu, gdzie oczekuje na przyjęcie pierwszej dawki chemii. Szpital - przez długie miesiące będzie to jej drugi dom. 

Dlatego dla rodziny liczy się każda złotówka!!! 

Pieniądze potrzebne są na dojazdy z Mieszkowic do Szczecina (80 km), środki medyczne, higieniczne, zakup nowych pościeli, ubrań, suszarki na pranie, oczyszczaczy powietrza, dezynfektora i innych potrzebnych rzeczy do zapewnienia całkowitej sterylności w jej otoczeniu itp.

Jako ciocia Ilonki bardzo proszę o pomoc finansowa dla rodziny!


Z góry Dziękuję za wszystko: dobre słowo, pomoc, uśmiech oraz "złotówkę".

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza