Piłkarz pochodzący z Chojny zagra na zapleczu EkstraklasyPochodzący z gminy Chojna piłkarz Michał Kołodziejski od nowego sezonu będzie grał w barwach GKS Bełchatów. Zespół rozgrywa swoje mecze na zapleczu ekstraklasy. 

Rozgrywki Fortuna 1 Liga rozpoczną się dokładnie 26 lipca. Zawodnik w poprzednich latach występował w Ruchu Chorzów, GKS Tychy czy Chemiku Police. Według danych portalu Transfermarkt, obrońca w wieku 26 lat był wyceniany w 2014 roku na kwotę blisko 150 tysięcy euro.

Do tej pory Michał w rozgrywkach pierwszej, drugiej i trzeciej ligi spędził łącznie 9.844 minut na boisku. Jeden z najlepszych okresów miał w Świcie Skolwin, gdzie zdobył 20 bramek .

Kołodziejski przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Elany Toruń. Z pierwszoligowcem związał się kontraktem, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Umowa zawiera opcję jej przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Wiadomo również że będzie grał na koszulce z numerem pięć.

Pierwszą okazją do debiutu gracza z naszego regionu już w sobotę 27 lipca wówczas Górniczy Klub Sportowy zmierzy się przed własną publicznością z Stomilem Olsztyn. Emocje piłkarskie będzie można śledzić na antenach sportowych grupy Polsat. Niestety stacja nie planuje pokazywać transmisji na żywo własne tego z spotkania.


fot. transfermarkt.pl/GKS Bełchatów
Redakcja

1 Komentarze

  1. Brawo! Nie poddał się nawet jak Ruch z niego zrezygnował.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza