Trwa remont Stadionu Miejskiego w Trzcińsku Zdroju [foto]


Okres wakacyjny to nie tylko czas na odpoczynek dla piłkarzy ale również przygotowanie obiektu do nowego sezonu. Trwa remont Stadionu Miejskiego im. Ryszarda Wierzbińskiego. 


W skutek warunków atmosferycznych, upływającego czasu, ale też i błędów w sztuce budowlanej przy poprzednim remoncie, trybuny w kilku miejscach zapadły się, stwarzając niebezpieczeństwo dla przebywających na nich kibiców. Pracownicy budowlani skuwają najbardziej niebezpieczne fragmenty i w te miejsca, zrobiona zostanie nowa wylewka betonowa.

Zamontowane zostaną też siedziska pozyskane z remontowanego stadionu Pogoni Szczecin, naprawione i wymalowane barierki oraz dostawione nowe kosze na śmieci. W planie jest  między innymi podłączenie internetu, monitoring obiektu, wymiana wyblakniętego herbu klubu oraz kilka innych drobnych prac podnoszących estetykę boiska. 

Trzciński obiekt sportowy od wielu lat nie był remontowany. Gołym okiem widać jak dużo trzeba zrobić na obiekcie. Wszystko to jednak, wymaga dużych nakładów finansowych. Dlatego Urząd Miejski czyni starania, aby obecnie systemem gospodarczym poprawić wszystkie możliwe usterki, a w perspektywie czasu pozyskać środki zewnętrzne na remont obiektu.  

foto/Gmina Trzcińsko-Zdrój

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza