Zagrają dla pogorzelców. Kolejna edycja wydarzenia już w przyszły weekend


Chojeńskie Lato Kulturalne to cykl imprez odbywających się przez okres wakacyjny. Dzięki takiej formie, centrum miasta zostanie w większym stopniu "przywrócone do życia".


W ubiegły weekend, mieszkańcy mieli okazję po raz pierwszy zapoznać się z formułą wydarzenia. Kolejna okazja nadarzy się już niebawem. Mianowicie, 21 lipca odbędzie się kolejna edycja Chojeńskiego Lata Kulturalnego. Dominować ma rekreacja oraz sport - Dzień rozpocznie się zawodami wędkarskimi w dwóch kategoriach, na łowisku Jezioro Miejskie w Trzcińsku-Zdroju - mówi nam Barbara Andrzejczyk, dyrektor Centrum Kultury - Na orliku przewidujemy turniej tenisa ziemnego, turniej piłko siatkowej i turniej piłki nożnej 35 +. Wszystko o puchar Pani Burmistrz.

Koncert dla pogorzelców

Koniec zeszłego miesiąca nie dla wszystkich mieszkańców miasta był szczęśliwy. Około godzin. 4.00 doszło do pożaru budynku, w którym znajdowało się kilkanaścioro osób. Na szczęście, nikomu nic poważnego się nie stało a wszystko to przez dwóch bohaterów (czyt. więcej: Podziękowali Kacprowi i Kamilowi za uratowanie życia).


Cztery rodziny, które straciły większość swoich rzeczy oraz dach nad głową, mogą liczyć teraz na pomoc od mieszkańców. Organizatorzy ww. wydarzenia postanowili zorganizować koncert pn. "Otwórz serce" - koncert będzie częścią naszej wakacyjnej imprezy. Rozpocznie się on o godzinie 18.00. Dodatkowo, będzie również stoisko, na którym będziemy mogli przekazać rzeczy dla tych rodzin - informuje dyrektor CK.

Ostatnia atrakcja planowana jest na godzinę 21.00. Wtedy to, organizatorzy zapraszają na plenerowe kino "Pod chmurką". Do obejrzenia będzie polska komedia.

Czytaj również:
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza