Wędkarze rywalizowali o puchar prezesa firmy Pomot [foto]


Zarząd firmy POMOT wspólnie z Kołem PZW nr. 7. RURZYCA na Koplu Łowisku Specjalnym w miejscowości Strzeszewko zorganizował zawody gruntowe o Puchar Prezesa firmy Pomot Chojna. 

W zmaganiach wzięło udział 25-ciu zawodników z firmy Pomot oraz Progres. Przed 6:00 rano rozpoczęła się zbiórka zawodników, którzy zostali powitani małymi przekąskami, po czym nastąpiło losowanie stanowisk. O godzinie 7:00 uczestnicy rozpoczęli zawody. Podczas pięciogodzinnych zmagań pracownicy obydwu firm rywalizowali o największą wagę złowionych ryb oraz największą rybę. 

Pierwsze miejsce z wagą 5.444 kg zajął Tomasz Szkuciak, pracownik firmy Progres, drugie miejsce z wagą 4.867 kg zajął najmłodszy zawodnik Szymon Adam, który zdobył również puchar za największa złowioną rybę o wadze 1.764 kg. Trzecie miejsce zajął Adam Józefacki z firmy Pomot z wagą 3.993 kg. 

Wszyscy wędkarze otrzymali z rąk Prezesa Leszka Siatki wartościowe bony do wykorzystania w sklepie wędkarskim YORK w Chojnie. Zwycięzcą gratulowała również Burmistrz Chojny Barbara Rawecka oraz jej zastępca Marcinem Pisanko.


Podczas organizacji zawodów było widać profesjonalizm Koła RURZYCA, które stanęło na wysokości zadania- przygotowało niesamowite zawody oraz niezapomnianą atmosferę wśród uczestników jaki i zaproszonych gości. Dziękujemy Grażynie Nalborskaiej która jest wieloletnim prezesem Koła RURZYCA, które obecne jest w Chojnie już od 64 lat - gratulujemy. 

Serdeczne podziękowania dla właścicieli łowiska Państwa Ireny i Wiesława Kowalskich za miłą i serdeczną atmosferę podczas zmagań wędkarzy, jak i również sędziom Panu Henrykowi Mąka, Waldemarowi Witkowskiemu oraz Łukaszowi Pawelec za pomoc w organizacji. 

Organizatorzy. 

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza