Reklama [góra]Grupa biegowa Łobuziaki rozpoczęła nowy sezon [foto]Pod nazwą Łobuziaki kryje się grupa dzieci, wychowanków Domu Dziecka w Trzcińsku – Zdroju. To już trzeci sezon, gdy stowarzyszenie Fani Formy obejmuje patronat nad młodymi biegaczami i organizuje im treningi, wyjazdy, zawody. 

W tym roku inauguracja odbyła się nad morzem. Najpierw dzieci pod opieką członków stowarzyszenia Katarzyny Otoki, Emilii Ośmiałowskiej i Piotra Przytuły, oraz wychowawców Magdaleny Bernackiej i Agnieszki Makuchowskiej odwiedziły Bałtycki Park Dinozaurów i Safari we Wrzosowie. Dzieci mogły korzystać z atrakcji wesołego miasteczka dzięki uprzejmości właścicielki tego obiektu pani Anny Rząsy, za co serdecznie dziękują. 

Po skorzystaniu z atrakcji Safari przyszedł czas na trening biegowy. Odbył się on na plaży w Dziwnowie. Pod okiem opiekunów dzieci wykonywały ćwiczenia rozgrzewające i przebiegły określony dystans. Takie treningi zgodnie z tradycją będą odbywać się co dwa tygodnie w Trzcińsku – Zdroju. 

Przypominamy też, że stowarzyszenie organizuje wiele ogólno dostępnych imprez takich jak Mikołajkowy bieg, Wielkanocny bieg zająca. Już pod koniec miesiąca, to jest w weekend 28/29 września w Szczecinie odbędzie się II akcja ploggingowa „Raz, dwa, trzy Łobuziaki z ekologią na Ty”, oraz I Roller Cup, czyli mistrzostwa Szczecina w jeździe na rolkach. Zainteresowanych tymi wydarzeniami, jak i współpracą z Łobuziakami zapraszamy do odwiedzani naszego profilu na Facebooku. Treningi są otwarte dla wszystkich dzieci, zapraszamy do udziału.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.