Reklama [góra]O bohaterskim wyczynie Lili głośno w całej Polsce. Suczka podczas spaceru odnalazła nieprzytomnego mężczyznę [video]


Bohaterski wyczyn suczki Lili stał się słynny w całej Polsce. Przypomnijmy, pies odnalazł mężczyznę, który zasłabł i wpadł do rzeczki. Do zdarzenia doszło w Chojnie, a po naszej publikacji sprawą zainteresowały się ogólnopolskie media. 

- W pewnym momencie stanęła jak wryta i nie ruszała się. Wołałem, ale w ogóle nie reagowała, odwracała tylko głowę i nogami przebierała jakby nie mogła się doczekać, kiedy w końcu dojdę do niej - opowiada o spacerze z Lilą przed kamerą TVN24 Krzysztof Grzelczak, jej właściciel. Kiedy podszedł do suczki zauważył leżącego w wodzie mężczyznę, przygniecionego rowerem. Był nieprzytomny. 

O tym zdarzeniu pisaliśmy w artykule Zasłabł podczas jazdy rowerem i wpadł do wody. Mężczyznę odnalazła Lila.

Teren w tym miejscu jest mocno zarośnięty, mężczyzna był praktycznie niewidoczny nawet ze ścieżki. Służby potwierdzają, że gdyby nie został odnaleziony, cała historia mogłaby się zakończyć tragicznie.

Reportaż o wyczynie Lili wyemitowały ogólnopolskie media, między innymi telewizja TVN24 i TTV, historia była również opisywana na portalach i w radiu. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.