Jedno dziecko - jedno drzewo


Mieszkańcy Gminy Chojna mogą upamiętnić narodziny swojego dziecka sadząc pamiątkowe drzewo. Nadleśnictwo Chojna wraz z Urzędem Miejskim w Chojnie mserdecznie zapraszaRodziców i opiekunów dzieci urodzonych od 01.01.2019r. do 31.08.2019r. do wspólnego posadzenia drzew w ramach akcji „Jedno dziecko – jedno drzewo” realizowanej pod patronatem honorowym Pana Andrzeja Szelążka Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie. 

Celem akcji jest możliwość posadzenia pamiątkowych drzew przez Rodziców i opiekunów będących mieszkańcami gminy Chojna, którzy chcą upamiętnić narodziny swoich dzieci urodzonych w br. 

Dodatkowo akcja wiąże się z upamiętnieniem ważnych wydarzeń w historii Polski i Lasów Państwowych, w tym jubileuszu 95-lecia istnienia Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe. 

Pisemne zgłoszenia uczestnictwa w akcji przyjmowane są przez Nadleśnictwo Chojna 
(ul. Szczecińska 36, 74-500 Chojna) do dnia 20 września 2019 r. – od poniedziałku do piątku w godz.7:00 – 15:00 w pok. nr 1 – Sekretariat. 

Druki zgłoszenia dostępne są w siedzibie Urzędu Miejskiego mnw Chojnie (pok. nr 3), w siedzibie Nadleśnictwa Chojna (Sekretariat – pok. nr 1) a także dostępne do pobrania na stronie internetowej:www.chojna.szczecin.lasy.gov.pl

Uroczyste sadzenie drzew odbędzie się 05.10.2019 r. o godz. 12:00  (przy murach miejskich od str. ul. Dworcowej) 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza