Radni w Chojnie uchwalili wysokość podatków na 2020 rok [video]Podczas XI Sesja Rady Miejskiej w Chojnie, która odbyła się w czwartek 26 września, radni podjęli uchwałę na temat wysokości podatków w 2020 roku.

W przyszłym roku mieszkańcy zapłacą nieco więcej. Podatek od 1 m kw. powierzchni budynków mieszkalnych będzie wynosił 0,78 zł (wcześniej 0,77 zł). W przypadku nieruchomości, w których prowadzona jest działalność gospodarcza stawka będzie wynosić 22,51 zł za 1 m kw. (wcześniej 22,11 zł). W głosowaniu nad nowymi stawkami wszyscy radni byli "za".

Poniżej publikujemy wysokość stawek podatku od nieruchomości na rok 2020Nie podjęto uchwały w sprawie ustalenia stawek podatku od środków transportowych, na wniosek burmistrz Barbary Raweckiej, punkt został wycofany z porządku obrad. 

Redakcja

3 Komentarze

  1. nowi radni,nowa burmistrz,nowe porzadi.jak ma byc dobrze?miala byc odbudowa drog i co ,jak zwykle lepienie dziur.jak dlugo jeszcze z ludzi bedziecie robic wariatow?

    OdpowiedzUsuń
  2. wieczorem na niektórych ul chojna i-sza kolonia czy druga nie ma światła ulicznego ciemności egipskie. moja znajoma interweniowała w gminie u pani odpowiedzialnej za oświetlenia ze jest ciemno, to pracownik stwierdził , ze jest ciemno bo oświetlenia jest zepsute. tyle t oboba zglaszajaca wiedziala wczesniej i na tym rola pracownika się skończyła, nie poinformowala czy i kiedy będzie naprawione, ta sytauacja trwa juz miesiąc, a ciemno jest coraz szybciej i jeszcze jak przestawią czas to będzie makabra na przejściach dla pieszych moze dojść do tragedii!!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Przy Wopie tez nie ma światła i na ul. łąkowej strach iść.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza