Smród i brud nie do wytrzymania. Tak wygląda dworzec kolejowy w Chojnie


Wizytówka Chojny. Smród, mocz ciągnie się aż do drzwi. Śmierdzi, że czuć to aż na zewnątrz. Normalnie brak slow ze nikt z tym nic nie zrobi - napisała do nas nasza czytelniczka, która również przesłała zdjęcia.


Dworzec kolejowy w Chojnie od kilku lat stał się miejscem "noclegowym" dla bezdomnych, obecność nietrzeźwych i brudnych osób jest problematyczna dla pasażerów oczekujących na pociąg. Wiosną i latem, gdy temperatury są wysokie, można spokojnie przeczekać na zewnątrz, jednak zbliża się jesień i zima. Jeżeli problem nie zostanie rozwiązany, pasażerowie będą zapewne wybierali oczekiwanie na dworze w deszczu, śniegu i zimnie.  

Chojeński dworzec był zawsze marną wizytówką miasta, po wielu latach oczekiwania wyremontowano gruntownie perony a budynek dworca doczekał się odświeżenia, co z tego, jak pasażerowie nie mogą korzystać z obiektu - ciężko jest nawet wejść aby kupić bilet - mówi nam inny czytelnik. 

2 Komentarze

  1. Zaniepokojona czytelniczka mogłaby zaapelować do czytelników o to aby klienci marketów nie dawali groszy dla pijaczków, bo oni tylko za to kupują alkohol.

    OdpowiedzUsuń
  2. A gdzie SOK i OPS. Policja przyjeżdża i jest bezradna. Ile mogą karać i przerabiać ich...co zrobic z ludźmi, którzy powinni być umieszczani w ośrodkach dla bezdomnych. To gehenna z tymi ludźmi.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza