Wypadek na DK31. Lądował śmigłowiec LPR. Kilka osób poszkodowanych [foto]


Do poważnego wypadku drogowego doszło na odcinku drogi krajowej nr 31 pomiędzy Dębogórą a Krzypnicą (gmina Widuchowa). W zderzeniu pojazdów poszkodowanych zostało kilka osób.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 15 września około godziny 14:00 na prostym odcinku drogi w pobliżu skrzyżowania DK 31 z drogą na miejscowości Pacholęta i Marwice. Na miejscu pracuje kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja. Najciężej rannego zabrało Lotniczego Pogotowie Ratunkowe. Wśród poszkodowanych jest trójka dzieci - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.


- Około godziny 14.10 otrzymaliśmy informacje o zdarzeniu drogowym (...) Że wstępnych ustaleń kierujący Volkswagenem Golfem jadąc od strony miejscowości Chojna wykonał manewr skrętu w lewo w kierunek Marwice. Jadący z tylu pojazd Volkswagen Touran z niewyjaśnionych przyczyn zjechał i uderzył w pojazd. (...) Na miejscu przez około 20 minut drogą będzie nieprzejezdna, następnie wprowadzony zostanie ruch wahadłowy. Kierowcy mogą skorzystać z objazdu przez Widuchową i Lubanowo a następnie drogą DW121 do Pniewa bądź w kierunku Bań - informuje aspirant sztabowy Marcin Karpierz z gryfińskiej policji.


Przez kilkadziesiąt minut droga w miejscu wypadku była nieprzejezdna.


fot. OSP KSRG Widuchowa / czytelnik Grzegorz

6 Komentarze

 1. Haha po Widuchowej tak pędzi jak po autostradzie to ma teraz nauczke

  OdpowiedzUsuń
 2. Najechałem akurat na ten wypadek wyglądało to strasznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jadący z tyłu Volkswagen zjechał i uderzył w pojazd, to co on cofał że ma tył skasowany?

  OdpowiedzUsuń
 4. kierujący Volkswagenem Golfem jadąc od strony miejscowości Chojna wykonał manewr skrętu w lewo w kierunek Marwice. Jadący z tylu pojazd Volkswagen Touran z niewyjaśnionych przyczyn zjechał i uderzył w pojazd.? Kto to pisał brak ładu i składu nie wie kto w kogo wjechał

  OdpowiedzUsuń
 5. Poprawcie ten artykuł, jeżeli coś piszecie to piszcie PRAWDE.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza