Zakończenie sezonu spławikowego 2019 w kole PZW "Rurzyca" w Chojnie.


Zakończenie zmagań wędkarzy Koła PZW "Rurzyca" w Chojnie w dyscyplinie spławikowej odbyło się na jeziorze miejskim w Trzcińsku Zdrój w niedziele 8 września.

Do ostatniej tury zgłosiło się 25 zawodników. Zwyciężył Ryszard Bocianowski (który również zdobył puchar za największą rybę) przed Tomaszem Najmowiczem i Jackiem Szczepańskim.

Zakończenie całego GrandPrix to okazja do podziękowania zawodnikom za udział w zawodach, sędziom za ich pracę, Prezes za nadzorowanie pracy Zarządu, Jackowi Szczepańskiemu za udostępnienie sklepu wędkarskiego "YORK" jako siedziby Koła nr 7, a także sympatykom wędkarstwa za udział i pomoc w organizacji zawodów.

Dzięki uprzejmości Euzebiusza Wierzbińskiego wręczenie pucharów i gorący poczęstunek odbył się na terenie Małej Gastronomii w Trzcińsku Zdrój.

Do GrandPrix 2019 zaliczanych było pięć zawodów spławikowych, w których brało udział 35 zawodników. Wędkarzem Roku 2019 został broniący tego tytułu Bocianowski Ryszard przed Tomaszem Najmowiczem i Tadeuszem Jakowickim. 

Zawody o tytuł Wędkarza Roku 2019 zostały rozstrzygnięte, ale już dziś zapraszamy sympatyków spławika na zawody Mikołajkowe na Ciepłym Kanale 8 grudnia 2019

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza