Reklama [góra]Atak na sędziego. Przerwany mecz w A-klasie


W 58. minucie przerwany został niedzielny mecz (tj. 27 października) pomiędzy Łabędziem Widuchowa a Odrzanką Radziszewo. Jeden z zawodników zachował się agresywnie wobec sędziego. Spotkanie odbyło się w ramach rozgrywek A-klasy. W 30. minucie na prowadzenie wyszli zawodnicy Odrzanki. Pod koniec pierwszej części gry, dokładnie w 42. minucie gola zdobył Łukasz Karapulka. Chwilę później było już 2-1 dla Łabędzie po golu Leszka Stemskiego. 

W drugiej połowie, a dokładnie w 58. minucie gry, miał miejsce atak na sędziego. Zawodnik z Radziszewa po otrzymaniu czerwonej kartki wyrywa kartki arbitrowi z ręki. Sędzia po tej sytuacji odgwizdał koniec pojedynku.

Teraz sprawą zajmie się Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej. Zarząd Odrzanki wydał oświadczenie w którym potępił i przeprosił za zachowanie swojego zawodnika:

W związku z incydentem, który wydarzył się w ostatnim meczu wyjazdowym w Widuchowej z udziałem jednego z naszych zawodników po którym mecz został przerwany, oraz sklasyfikowany jako walkower na naszą niekorzyść, jako zarząd oraz zawodnicy klubu Odrzanka Radziszewo chcielibyśmy przeprosić za karygodną postawę naszego zawodnika Kolegium Sędziów ZZPN. Jako zespół potępiamy takie zachowania. Przepraszamy również naszych kibiców, którzy niezależnie od tego gdzie rozgrywamy mecze wyjazdowe zawsze licznie podkreślają swoją obecność. Będziemy pracować nad tym, aby podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.

W ostatnich tygodniach doszło do brutalnego ataku na sędziego podczas jednego z meczów niższego szczebla w naszym województwie. W wyniku tego sędzia doznał złamania nosa i wstrząsu mózgu. W całej Polsce mocno zaprotestowano wobec agresji na boisku. 

fot. Łabędź Widuchowa

3 komentarze:

 1. Szkoda, że ja jakoś nie mogę trafić na taką RUSKĄ KURrWĘ z PiS na w PIERDOL jak ten wiejski patologiczny piłkarzyk!!!
  A te swoje oświadczenia RUSKIE KURrWY to w DUPĘ w sadźcie!!!
  JEBAAĆ PEDAŁÓW Z PiS i tego waszego PEDAŁA ZŁODZIEJA KACZYŃSKIEGO!!!
  TV

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idź do szkoły !!! Zakładowcu.

   Usuń
  2. Widzę, że twój stan zdrowia psychicznego pogarsza się, idz do lekarza im wcześniej tym lepiej

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.