Reklama [góra]Laury, wyróżnienia i nagrody dla wokalistów z MOK w Moryniu


Wokaliści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu wzięli udział w I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej „Śremska Nuta”, który odbył się 12 października w Śremskim Ośrodku Kultury. 

Kwalifikacje do Festiwalu zostały przeprowadzone na podstawie nadesłanych nagrań. Do udziału zgłosiło się ok. 100 wokalistów z całej Polski, spośród których zakwalifikowano 64 osoby. Z Morynia zakwalifikowali się: Zofia Płowik, Julia Makówka i Giannis Podgórny. 

Zmagania uczestników oceniało Jury w składzie: Bartosz Wrona -przewodniczący, wokalista, przez wiele lat lider zespołu JUST 5; Marzena Osiewicz -wokalistka, pianistka, kompozytorka, pedagog śpiewu i wykładowca Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Poznaniu; Jarosław Wiśniewski- Absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej; Anna Szmyt–Baranowska – Dyrektor Śremskiego Ośrodka Kultury 

Wokaliści z Morynia śpiewali w pierwszej kategorii wiekowej, gdzie było 20 zakwalifikowanych uczestników. Sukces odnieśli wszyscy reprezentanci z MOK w Moryniu, gdyż każdy z nich otrzymał wyróżnienie i nagrody rzeczowe. 

Wokaliści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu zaśpiewali również podczas II Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Piosenka jest dobra na wszystko, lata 60 -70” w Trzcińsku Zdroju 26 października. Nagrody i miejsca otrzymali: Giannis Podgórny - wyróżnienie, Hanna Wołodźko - 3 miejsce, Agata Kwiecień - 2 miejsce 

Wszystkim wokalistom gratulujemy udanych występów. 

instr.muz. 
Ewa Kwiecień 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.