Reklama [góra]


Na co będą zbierane środki podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?


Prezes Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak ogłosił dla kogo będą zbieranie pieniądze podczas zbliżającego się 28. finału.


Finał obędzie się 12 stycznia 2020 roku, głównym celem zbiórki będzie na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Orkiestra skupiać się będzie przede wszystkim na takich dziedzinach medyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

- Wybór tematu Finału to sprawa, nad którą zawsze pochylamy się długo i w szerokim gronie, konsultując z wybitnymi specjalistami z dziedziny medycyny. Temat, który wybraliśmy na 28. Finał dotyczy niezwykle istotnego, a nieco zapomnianego obszaru w polskiej służbie zdrowia. Widzimy to w dziesiątkach próśb o wsparcie, jakie dostajemy ze szpitali w całej Polsce. Mamy nadzieję, że Polacy po raz kolejny nam zaufają i że wspólnie zbierzemy środki, które pozwolą nam poprawić funkcjonowanie w kolejnej dziedzinie polskiej medycyny – mówi Jurek Owsiak, szef fundacji WOŚP. 

3 komentarze:

 1. Błąd na błędzie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czy błąd na błędzie w tekście chojna 24pl czy w wypowiedzi owsiaka???

   Usuń
 2. Lepiej Jurkowi niż caritasowi

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.