Reklama [góra]Otwarcie kancelarii adwokackiej przez adwokata z regionu chojeńskiego


W połowie października 2019 r. w Szczecinie przy al. Bohaterów Warszawy 93/5 swoją działalność w ramach indywidualnej kancelarii adwokackiej otworzył adwokat Konrad Rydzewski, pochodzący z Trzcińska - Zdroju a obecnie zamieszkały w Chojnie.


Dane kontaktowe:
Telefon - 501 638 141, e-mail: adwokat.rydzewski@onet.pl
Adres – Al. Bohaterów Warszawy 93/5, 70-343 Szczecin (naprzeciwko Nowego Turzynu)
Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.
Z uwagi na konieczność udziału w rozprawach oraz innych czynnościach poza kancelarią zalecam
wcześniejsze umawianie terminów porad prawnych.


Oferta kancelarii:
Swoje usługi oferuję zarówno osobom prywatnym jak też przedsiębiorcom oraz różnego rodzaju firmom.

Posługuję się biegle w mowie i piśmie językiem angielskim prawniczym, co potwierdza międzynarodowy certyfikat TOLES na poziomie Higher, który uzyskałem w styczniu 2018 r. Gotowym jestem udzielać pomocy prawnej oraz reprezentować klientów również w języku angielskim.

Pomoc prawną świadczę poprzez udzielanie ustnych oraz pisemnych porad prawnych, przygotowywanie projektów umów oraz różnego rodzaju innych aktów prawnych, reprezentowanie klientów w toku różnego rodzaju postępowań sądowych oraz niesądowych.

Ofertę kieruję przede wszystkim do mieszkańców moich rodzinnych stron - w szczególności południowej części powiatu gryfińskiego.

Obszar działania mojej kancelarii obejmuje całe województwo zachodniopomorskie a w razie potrzeby podejmę się także reprezentowania klientów w sprawach prowadzonych w innych województwach.


Zakres prowadzonych spraw:
  • karne - zarówno jako obrońca jak też pełnomocnik pokrzywdzonych
  • odszkodowawcze - dotyczące wypadków komunikacyjnych oraz wszelkich innych polis ubezpieczeń
  • cywilne - różnego rodzaju spory sądowe o zapłatę, o złe wykonanie bądź niewykonanie umów
  • administracyjne - pomoc w uzyskiwaniu różnego rodzaju decyzji, zezwoleń a także przygotowywanie odwołań do organów samorządowych oraz sądów administracyjnych
  • rodzinne - sprawy rozwodowe, podziały majątku wspólnego, sprawy o alimenty, ustalenie kontaktów z dziećmi oraz władzę rodzicielską sprawy spadkowe

O mnie:
Jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego w Chojnie, następnie w 2015 r. ukończyłem jednolite studia magisterskie na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego z oceną końcową bardzo dobrą.

Po uzyskaniu tytułu zawodowego magistra prawa we wrześniu 2015 r. przystąpiłem z sukcesem do państwowego egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką, którą odbywałem w latach 2016 - 2019 pod patronatem adwokata Krzysztofa Tumielewicza w Szczecinie.

Swoją praktykę prawniczą rozpocząłem jeszcze w trakcie studiów - w 2013 r. kiedy zostałem asystentem adwokata Krzysztofa Tumielewicza.

Aplikację adwokacką zakończyłem zdając z wynikiem pozytywnym w marcu 2019 r. egzamin adwokacki.

2 komentarze:

Obsługiwane przez usługę Blogger.