Reklama [góra]Wybuch gazu w budynku wielorodzinnym. Jedna osoba trafiła do szpitala [foto] [video]


Kilka zastępów straży pożarnej, karetki pogotowia i policja prowadzą działania ratownicze w Krzymowie (gmina Chojna). W jednym z budynków mieszkalnych doszło do wybuchu butli z gazem. 


Do wybuchu doszło w sobotę 25 października w mieszkaniu na parterze w bloku wielorodzinnym. Według naszych nieoficjalnych informacji, mieszkał tam starszy mężczyzna. Wybuch było słychać w całej miejscowości, był tak silny, że w budynku uszkodzone są okna i drzwi. Odłamki leżą w promieniu kilkudziesięciu metrów. Uszkodzony został również pojazd, który w momencie wybuchu przejeżdżał w pobliżu budynku. Kierującej na szczęście nic się nie stało.Jedna osoba z poparzeniami trafiła do szpitala, to prawdopodobnie lokator mieszkania. Wszyscy lokatorzy zostali ewakuowani z budynku. Obecnie droga przez miejscowość jest całkowicie zablokowana. Na miejsce przyjechała burmistrz gminy Chojna Barbara Rawecka.

Pierwsze informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników. Najnowsze informację o zdarzeniu publikujemy w artykule Nowe fakty w sprawie wybuchu gazu w Krzymowie.


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.