Reklama [góra]


Piłkarskie derby gminy Trzcińsko Zdrój. Orzeł zagra z Piastem
Derbowych spotkań ciąg dalszy, już w najbliższy weekend, w ramach 9. kolejki A klasy, Orzeł Trzcińsko-Zdrój podejmie ekipę Piasta Piaseczno.To będzie lokalny pojedynek, przy którym nie można przejść obojętnie. Obie miejscowości dzieli zaledwie 8 kilometrów. Zerkamy na historię tych spotkań na przestrzeni ostatnich lat. Kto jest faworytem starcia?

20 kwietnia 2019 - wtedy odbył się ostatni ligowych pojedynek pomiędzy tymi drużynami. Mecz zakończył się zwycięstwem Orła 3-1. Kilka miesięcy wcześniej, we wrześniu 2018 roku, jedenastka z Trzcińsko rozbiła rywali aż 7-0. Podsumowując, goście mają rachunki do wyrównania. Spoglądając na tabelę faworytem są gospodarze, którzy zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem 21 punktów. Piast jest dopiero na 8. lokacie mają 10 oczek na swoim koncie.

- Liczę na ciekawego widowisko oraz sportowe i kulturalne zachowanie nie tylko na boisku, ale również na trybunach - powiedział nam Dawid Bugajski, prezes Orła. 

- Na pewno wystąpimy w okrojonym składzie . Po meczu z Cychrami ja mam złamaną rękę, a bramkarz pauzuje za kartkę - mówi nam Rafał Juchlke, zawodnik Piasta. 


Czy ekipa z Trzcińsko-Zdrój podtrzyma dobrą passę, czy Piast pokona swojego odwiecznego rywala? Na te pytania poznamy odpowiedz już w sobotę 19 października. Pierwszy gwizdek o godz 15:00 na stadionie miejskim im. Ryszarda Wierzbińskiego w Trzcińsku-Zdroju

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.