Reklama [góra]Policjanci odzyskali Forda wartego ponad 150 tysięcy złotych


Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie przy współpracy z policjantami z Myśliborza zatrzymali sprawcę kradzieży pojazdu marki Ford Kuga, który poruszał się w okolicach Myśliborza drogą S-3.

O tym, że kradziony pojazd marki Ford Kuga, porusza się drogą S-3 na trasie Szczecin — GorzówWielkopolski, dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu dowiedział się w ubiegłą środę w godzinach porannych. W związku z tym natychmiast przystąpiono do działania. Policjanci z drogówki niezwłocznie pojechali na drogę S-3, gdzie w okolicach Węzła Renice utworzyli blokadę drogi.

W wyniku szybko podjętych działań, w rejonie węzła funkcjonariusze ujawnili kierującego oraz utracony kilka dni wcześniej na terenie Niemiec pojazd marki Ford Kuga o wartości ponad 150 tys. złotych.

W trakcie zabezpieczania pojazdu, przy 43- latku policjanci znaleźli susz roślinny w postaci marihuany o wadze około trzech gramów. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po zebraniu wszystkich materiałów dowodowych Sąd Rejonowy w Myśliborzu na wniosek Prokuratury zastosował wobec 43-letniego mieszkańca Szczecina środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania okres 3 miesięcy.

Za takie przestępstwo, sprawcy kradzieży pojazdu grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

fot. pixabay / ilustracyjne

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.