Reklama [góra]W pogoni za lisem [foto]


"Koń na lisie, lis na koniu czyli kto kogo goni" - taki intrygujący tytuł ma projekt aplikacyjny Stowarzyszenia Podkowa, którego kulminacyjnym punktem było niedzielne spotkanie 27 października w Gospodarstwie Agroturystycznym w Skotnicy koło Morynia. 


Projekt został dofinansowany ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. W ramach programu: Mikrodotacje, lokalne przedsięwzięcia dla regionu stargardzkiego. 

Przy współpracy z Narodowym Instytutem Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Fundacją Pod Aniołem oraz 4C Centrum Ekonomii Społecznej Sp. z o.o.

Uczestnicy spotkania brali udział w rajdzie konnym, szukali lisa ukrytego na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego. Brali udział w konkursach: Rzutu podkową, woreczkiem do celu, siodłaniu na czas drewnianego konia. 

Wysłuchali również prelekcji na temat tradycji pogoni za lisem i tradycji jeździeckich. Zakupiony sprzęt, przygotowany poczęstunek zostały sfinansowane ze środków Unii Europejskiej. 

Jest to już drugi projekt, na który Stowarzyszenie Podkowa z Morynia otrzymało dofinansowanie. W ubiegłym roku ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich zostało wyremontowane biuro na potrzeby Stowarzyszenia.Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.