Wybory do Sejmu i Senatu. Jak głosowali mieszkańcy regionu


Państwowa Komisja Wyborcza podała dane z 71,89% obwodowych komisji wyborczych. Znamy również wyniki z powiatu gryfińskiego i myśliborskiego. Sprawdzamy jak głosowali mieszkańcy regionu. 

W województwie zachodniopomorskim PiS wygrał minimalnie, podobnie w samym powiecie myśliborskim. Z kolei w powiecie gryfińskim wyniki były zbliżone do tych krajowych. 

Powiat Gryfiński 

Partia Jarosława Kaczyńskiego wygrała we wszystkich dziewięciu gminach powiatu gryfińskiego. Najmniej zwolenników PiS miał w Cedyni (PiS wygrał tylko 9 głosami nad Koalicją Obywatelską). Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki z powiatu:

Prawo i Sprawiedliwość - 42,54%
Koalicja Obywatelska - 27,18%
SLD - 15,18%
PSL - 8,64%
Konfederacja - 6,46%

Powiat Myśliborski 

W gminie Barlinek minimalnie wygrała Koalicja Obywatelska, w pozostałych czterech gminach powiatu myśliborskiego zwyciężyło Prawo i Sprawiedliwość. W skali całego powiatu minimalnie wygrało PiS. Poniżej wyniki z powiatu myśliborskiego: 

Prawo i Sprawiedliwość - 38,88%
Koalicja Obywatelska - 35,47%
SLD - 11,28%
PSL - 7,69%
Konfederacja - 6,68%
Redakcja

3 Komentarze

 1. Powtórka...z KUrRWA ROZRYWKI!!! Odgrzewany kotlet z PSA przemielony razem z BUDĄ!!! Sorki z Kaczyńskim i Rydzykiem! Pozdrówki dla KuURW i PEDAŁÓW Z PiS!!! ;)
  Zjadacz_Kapusty_Kiszonej

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapomnialem!
  JA CHCĘ KUrRWA NORMALNEJ TELEWIZJI!!! TAKIEJ JAK BYŁA PRĘDZEJ PRZED PRZYWŁASZCZENIEM PiS-o PEDAŁÓW!!! SAME TYLKO PEDALSKIE SERIALE SĄ I ICH NAKRĘCONE MARIONETKI!!!
  Zjadacz_Kapusty_Kiszonej

  OdpowiedzUsuń
 3. Psy szczekają a karawana jedzie dalej.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza