Zniszczone banery wyborcze, pomalowane plakaty. Gorąco na tydzień przed wyborami [foto]


Na tablicach ogłoszeniowych brakuje już miejsc, coraz więcej banerów i reklam wyborczych ląduje na płotach i prywatnych ogrodzeniach. W ostatnim czasie doszło do kilku incydentów związanych z niszczeniem materiałów wyborczych. 


W Chojnie ktoś zniszczył banery Andrzeja Szelążka, który do sejmu kandyduje z list Prawa i Sprawiedliwości. W Lisim Polu pomalowany został plakat innego kandydata tej partii - Krzysztofa Zaremby. W Dębogórze (gmina Widuchowa) pomalowane zostały materiały Rafała Muchy. 

W weekend w Myśliborzu ktoś pozrywał większość banerów zawieszonych na płocie, które przedstawiały między innymi kandydatów Koalicji Obywatelskiej, zostały tylko materiały kandydatów PiS. 

W Dębnie z kolei na jednej z tablic plakaty kandydatów PiS zostały naklejone na materiały Grzegorza Napieralskiego (Koalicja Obywatelska) i Dariusza Wieczorka (Lewica).

Za niszczenie materiałów wyborczych grozi mandat lub grzywna. 

fot. Koalicja Obywatelska Powiat Myśliborski / własne

5 Komentarze

 1. Za kłamstwa i manipulację innych efektów nie ma co się spodziewać! Jak widać na załączonych obrazkach nie wszyscy się dla PiS-u sprzedali! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś jest na rzeczy. Ludzie to wiedzą i dużo wiedzą . Zastanawiam się , co będzie , jak się spotkają w tym samym miejscu o tej samej porze . To będzie wymiana argumentów , oby jak w serialu "WOJNA DOMOWA " .

  OdpowiedzUsuń
 3. Na tą chwilę są informacje o aktach wandalizmu..."zniszczone zostały plakaty i banery kandydatów"...a ciekaw jestem czy po wyborach ci sami kandydaci wrócą i po sobie posprzątają??!

  OdpowiedzUsuń
 4. W wiekszości niszczone są banery przeciwników PIS

  OdpowiedzUsuń
 5. A ty z kąt wiesz?? Sam niszczyłeś/Aś?

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza