Blisko stu mieszkańców podpisało się pod prośbą do burmistrz i przewodniczącego Rady Miejskiej


Blisko sto podpisów zebrali mieszkańcy osiedla lotnisko w Chojnie, którzy chcą odbudowy placu zabaw pomiędzy blokami przy ulicy Narciarskiej. Pismo w tej sprawie trafiło kilka tygodni temu do burmistrz Barbary Raweckiej. 


- Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zagospodarowanie i wyposażenie w odpowiedni sprzęt placu przy ulicy Narciarskiej nr 43 i 47 w Chojnie na plac zabaw dla dzieci oraz miejsce spotkań dla mieszkańców (...) - czytamy w piśmie, które w październiku trafiło do Urzędu Miejskiego w Chojnie. 

Gmina zdemontowała zjeżdżalnie, która nie była w najlepszym stanie. Na tym terenie od wielu lat funkcjonował plac zabaw. Mieszkańcy wyrażają chęć pomocy przy zagospodarowywaniu tego terenu. 

Na początku listopada petycja w tej sprawie została złożona również do przewodniczącego Rady Miejskiej — Radosława Karwana. 

Do sprawy będziemy jeszcze wracać. Redakcja

11 Komentarze

 1. Nic nie zrobią! Jedyne co potrafią, to postawić kwiatki przed urzędem i podnieść sobie diety i pensje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jeśli zrobią, przeprosisz?

   Usuń
  2. Nie mam za co! Taki ich za@#any obowiązek służyć mieszkańcom! Ale i tak nie zrobią!

   Usuń
 2. Będzie jak z przejściem dla pieszych 1,5 roku obietnic i jak nie było tak nie ma. Może przed wyborami zrobią. Podziękujmy im przy urnach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tobie teraz podziękowali przy urnach wyborcy?

   Usuń
  2. Pisanko zaleciał sobie z tymi przejściami! Obiecywał, że będa pasy na Kosciuszki, a zrobili tzw. sugerowane przejście i tak samo na Mieszka I-go - dalej brak pasów! Dużo potrafią gadać, ale efektów zero!!!

   Usuń
 3. Ciekawe czy podpisy złożyli mieszkancy tych dwoch bloków,czy calego lotniska.Wydaje mi się ze na lotnisku jedt miejsce na zrealizowanoe takiej inwestycji a nie pod oknami mieszkancom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyciąć te szkaradne urządzenia które pozostały.posiać piękną trawę,a piękny plac zabaw dokończyć w wąwozie,bedzie bezpieczniej dla dzieci i ciszej dla mieszkańców

  OdpowiedzUsuń
 5. gdzie są place zabaw na innych osiedlach w chojnie. BRAK

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza