Zjesz tu "Coś Śmacznego" - nowa restauracja w Chojnie otwarta od czwartku!


Dobry Wujek zaprasza na "Coś Smacznego". Kuchia domowa jak u mamy Zaprszamy od poniedziałku do piątku od godz. 10:00 do godz. 18:00 i w soboty od 10:00 do 16:00.

Otwarcie nowej restauracji już w czwartek 28 listopada! Z okazji otwarcia super promocja do każdej kawy dodajemy ciasto lub sok do obiadu GRATIS!

Masz dość czekania na obiad? U nas obiad czeka na Ciebie. Telefon 603 234 772
Ul. Kościuszki 23C , 74-500 Chojna obok Rossmann

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe urodziny, komunie, stypy i inne


Redakcja

4 Komentarze

 1. w naszej dziurze nie brakuje żarcia otwartego w godzinach 10-18 bardziej poza tymi godzinami. Wieczór nadchodzi a na orlenie pracownicy zamiast kasować za paliwo kleją buły i hotdogi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A czy będzie czysto? Czy tak jak w innych lokalach w Chojnie będzie sie mozna przykleić do stolika.
  I czy przez okno będzie widać przechodniów czy wyłącznie brud. Aha i błagam niech szef kuchni nie nosi za paskiem takiej brudnej ściery jak Pani w,Makaruku.
  Jak będzie czysto to będę korzystać bardzo chętnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłem. Wchodziłem ze sceptycznym nastawieniem. Wyszedłem najedzony i zadowolony. Może nie ma ogromu potraw, ale te co są, są smaczne i ceny przystępne. Gorąco polecam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem bardzo mile zaskoczona, dobre jedzonko w przystepnej cenie, duze porcje , miła obsluga, bardzo czysto i przyjemnie, szczerze? nic dodac nic ująć :) fajnie ze pojawił sie taki lokal

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza