Reklama [góra]


Chojna24.pl w liczbach - 17 tysięcy artykułów w 10. lat


W 2019 roku portal chojna24.pl świętuje okrągłe 10. urodziny. Portal oficjalnie wystartował na przełomie października i listopada 2009 roku. Do tej pory na naszych łamach opublikowaliśmy dokładnie 16 894 artykuły. 


Dzięki Wam nasz fan page na Facebooku obserwuje 17 tysięcy osób a nasz kanał na YouTube ma 1660 subskrybentów a tylko w ostatnim miesiącu nasze filmy obejrzało tam blisko 20 tysięcy unikalnych widzów. 

W przeciągu ostatnich 10 lat kilkukrotnie byliśmy zmuszeni do zmiany serwera, który nie nadążał z szybko wzrastającą liczbą czytelników. Wśród najpopularniejszych tematów znajdowały się te dotyczące wypadków i zdarzeń losowych, polityki, wyborów samorządowych czy ciekawostek. 

Nasz portal to nie tylko serwis informacyjny i telewizja internetowa. Wraz z uruchomieniem naszej redakcji w 2015 roku uruchomiliśmy drukarnię i studio reklamy. Wykonujemy ulotki, wizytówki, broszury, pieczątki, plakaty itp. Jesteśmy producentem odzieży reklamowej z nadrukami oraz różnych gadżetów, realizujemy zamówienia na kubki z nadrukiem, tablice pamiątkowe, drukujemy na kamieniu i drewnie. Zajmujemy się również reklamą wizualną — drukujemy banery, folie oraz oklejamy pojazdy i witryny. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.