Dwie osoby poszkodowane w wypadku na DK31 [foto]Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr 31 pomiędzy Widuchową i Lisim Polem. 

Do zdarzenia doszło w środę 20 listopada około godziny 8:50. Kierujący pojazdem marki Volkswagen Golf w skutek niedostosowania prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. 

Kierujący z podejrzeniem urazu kręgosłupa oraz pasażerka z urazem kończyny górnej zostali przetransportowani do szpitala. Droga w miejscu wypadku jest przejezdna. W działach udział brali: JRG Gryfino, OSP Krzywin, ZRM, policja.
fot. kppspgryfino.
Redakcja

3 Komentarze

 1. I gdzie gonicie ludzie ! Ile nadrobisz na tych serpentynach.

  OdpowiedzUsuń
 2. ZUS zaciera ręce! Zawsze kilku mniej przyszłych emerytów! A ci bardzo inteligentni się na to łapią! No cóż taki tj PATOLSKI POLSKI KLIMAT i tak szybko to się ne zmieni bo rodzą kolejni płodzeni przez tą PATOLOGIE IDIOCI!
  Nawet ksiądz pedał Kaczyński ma was w DUPIEEE!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. I służby drogowe powinna być pociągnięte do odpowiedzialności w tym miejscu to nie pierwszy taki wypadek w tym miejscu tam są kamyczki które są regularnie ściąganie przez samochody ciężarowe tam jest źle utwardzone pobocze a gdy jest wypadek straż pożarna skrupulatnie to czyści i tylko w tedy

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza