Piłkarskie fotorelacje w liczbach. Podsumowanie jesieni 2019


Piłkarska jesień dobiega końca. Do ligowych zmagań powrócimy wiosną, tymczasem czas podsumować to, co przez rundę jesienną działo się na portalu chojna24.pl Od sierpnia do połowy listopada nasi reporterzy pojawiali się na boiskach i stadionach w regionie. Efektem tego jest kilka tysięcy zdjęć. Większość z nich można oglądać na naszym profilu na Facebooku. 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również cykle "Co przyniesie weekend" oraz "Raport z boisk", gdzie w jednym miejscu można było znaleźć informację o terminach rozgrywanych meczów i ich wynikach. 

Fotorelacja z meczu klasy okręgowej Czcibor Cedynia — Odra Chojna osiągnęła blisko 10 000 odsłon. Album z meczu A-klasy Rurzyca Nawodna — Chrobry Lisie Pole obejrzało 9700 osób, nieco mniejszą popularnością cieszyły się zdjęcia ze spotkania Klon Krzymów — Orzeł Trzcińsko-Zdrój (8700 odsłon). 

- Dziękuje za zaufanie, te liczby robią wrażenie i pokazują ze nasi czytelitcy oczekują dobrych fotorelacji. Po reakcjach lokalnych kibiców i piłkarzy widać, że jesteśmy bardzo lubiani. Cieszy mnie to, że dział sportowy i fotorelacje stały się mocnym punktem w ofercie naszego portalu.  Niestety z różnych przyczyn losowych nie udało dotrzeć się jeszcze do kilku miejscowśći. Do zobaczenia wiosną 2020 roku — mówi nasz dziennikarz Mateusz Szelążek. 

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza