Reklama [góra]Powiatowe mistrzostwa w tenisie stołowym odbyły się w Brwicach [foto]


Szkoła Podstawowa im. Przyrodników Polskich w Brwicach była gospodarzem Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.W zawodach udział wzięli uczniowie i uczennice z ośmiu placówek naszego powiatu tj. SP z Morynia, SP z Mieszkowic, SP nr 3 z Gryfina, SP z Piasku, SP ze Stołecznej oraz uczniowie ze SP nr 1 w Chojnie i SP z Brwic, którzy tydzień wcześniej uzyskali awans do rozgrywek powiatowych na 13 drużyn z rejonu 2. 

Zawody były na wysokim poziomie. Zarówno chłopcy, jak i dziewczyny pokazali się z jak najlepszej strony. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się uczennice SP w Piasku, II miejsce zajęła SP nr 3 Gryfino, III miejsce zajęły uczennice SP w Stołecznej a IV SP z Morynia.

Natomiast u chłopców ponownie jak w zeszłym roku zwycięzcami naszego powiatu zostali uczniowie SP nr 1 w Chojnie, II miejsce zajęła SP z Mieszkowic, III miejsce zajęli chłopcy SP nr 3 w Gryfinie, a IV miejsce przypadło SP z Brwic.

Zarówno dziewczęta SP w Piasku jak i chłopcy SP nr 1 w Chojnie będą reprezentować nasz powiat na zawodach wojewódzkich. Wszystkim zawodników gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

W imieniu gospodarza zawodów dziękuję Pani B. Kowalskiej - sołtysowi Narostu i Panu P. Piwowarczykowi – sołtysowi Rurka, za wypożyczenie stołów do tenisa. Panu T. Bałachowskiemu za wypożyczenie banerów, Radzie Rodziców SP w Brwicach za dofinansowanie poczęstunku dla uczestników, Panu M.Aderek oraz wszystkim, którzy pomogli przy organizowaniu zawodów.


Justyna Maksymiuk-Bednarz


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.