Puchar Europy Karate Kyokushin WKB – Marcin Florczak srebrnym medalistą


W dniach 22 – 24.11.2019 zawodnicy UKS Karate Kyokushin Moryń startowali w odbywającym się w Dębicy Pucharze Europy Kyokushin Karate federacji WKB.

W zawodach brało udział 630 zawodników z 23 krajów. Nasz klub i Polskę reprezentowali: Marcin Florczak, Vanessa Florczak oraz Wiktoria Wiergowska. Marcin po świetnych walkach zdobył srebrny medal w swojej kategorii. Wielkie brawa należą się naszym zawodniczkom, które również miały bardzo dobre walki, ale tym razem jednak zajęły dalsze miejsca. Zawody stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i odbywały się w formule w jakiej walczy się w Japonii. Zawodnikami opiekował się sensei Piotr Kos.

Wyjazd na zawody sfinansowany został z dotacji z gminy Moryń oraz środków własnych klubu.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza