Reklama [góra]Znamy "Przedsiębiorcę Roku". Firma Dzosik z Chojny z nagrodą starosty [foto]


Firma "Dzosik" Dariusz Josik została laureatem Nagrody Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu w kategorii "Przedsiębiorca Roku". 

Pozostali nominowani w tej kategorii to Vreespol spółka z o.o. z Gogolic w gminie Trzcińsko Zdrój oraz Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Gryfinie. 

"Dzosik" to firma remontowo-budowlana, działająca w Chojnie od kwietnia 2013 r. Na szczególne uznanie zasłużyła nie tylko wysoką jakością wykonywanych robót, kompleksowym podejściem do realizowanych zadań – zarówno budowlanych, jak również instalacyjnych, ale przede wszystkim zapewnieniem rynku pracy ludziom młodym, poszukującym zatrudnienia w swoim środowisku.
Obecnie w tej niewielkiej firmie pracuje 8 osób, z czego pięć na podstawie porozumienia z Powiatowym Urzędem Pracy. Młodzi ludzie mogą liczyć na wysokie wynagrodzenie za pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji, jak również na spokojną, serdeczną, atmosferę oraz przyjacielskie kontakty. Dzięki takiemu sposobowi pracy, zleceniodawcy mogą liczyć na profesjonalizm, sprawność oraz terminowe i wzorowe wykonanie zleceń.
Wśród małych przedsiębiorstw „Dzosik” wyróżnia się przede wszystkim ilością tworzonych dodatkowo miejsc pracy i zatrudnianie osób bezrobotnych, głównie młodych, zarejestrowanych w Urzędzie Pracy, wsparciem młodzieży w wyjściu z uzależnień i pokonaniu problemów, a także profesjonalnym wykonawstwem usług remontowych, budowlanych i wykończeniowych.

Uroczysta gala podczas której wręczone zostały Nagrody Starosty Gryfińskiego za promocję powiatu 2019 odbyła się w czwartek 14 listopada. 


Gala była transmitowana na żywo na portalu chojna24.pl oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Gryfinie. Całe nagranie można obejrzeć tu [kliknij]Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

3 komentarze:

  1. Brawa dla Pana Dariusza , ale szczerze liczyłam że w nominowanych przedsiębiorcach znajdzie się Haraś Stomatologia. Super specjaliści którzy nie dość że mają wspaniałe podejście do pacjenta to jeszcze bezinteresownie pomagaja potrzebujacym. Udzielają się promując miasto na coraz wyższym szczeblu. Z calym szacunkiem dla nominowanych ale moim zdaniem Haraś Stomatologia powinni otrzymać nagrodę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bo tu nie chodzi o to czy to będzie dobry wybór, ale o to by wygrali "swoi". I tak właśnie stało się. Nie mam nic do Darka, ale po prostu dał się wmanewrować w politykę Wojtka i Baśki.

    OdpowiedzUsuń
  3. A gdziez inni fachowcy z Chojny np.? Coś nie tak.

    OdpowiedzUsuń
Obsługiwane przez usługę Blogger.