Znasz te osoby? Poszukiwani przez policję z terenu gminy Chojna i Trzcińsko Zdrój


Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie zwróciła się do nas z prośbą o publikację listy osób poszukiwanych przez policję z terenu gminy Chojna i Trzcińsko Zdrój. 


Poniżej publikujemy zdjęcia i personalia poszukiwanych wraz z ostatnim znanym miejscem zamieszkania. 

Trzciński Sławomir, zam. Góralice

Bączek Artur zam. Gogolice

Gromada Piotr zam. Czyste

Górecki Tomasz, zam. Strzeszów

Habiak Rafał, zam. Trzcińsko-Zdrój

Matwijów Marcin, zam. Chojna

Górliński Janusz, zam. Trzcińsko-Zdrój

Rumbuć Zbigniew, zam. Chojna

Mazur Mateusz, zam. Nawodna


Piotrowska Patrycja, zam. Trzcińsko-Zdrój

1. Każda osoba, która posiada wiedzę dotyczącą miejsca przebywania poszukiwanego, jego miejsca pracy, kontaktów, bądź innych istotnych informacji mogących przyczynić się do zatrzymania osób poszukiwanych, proszone są o kontakt z Policjantami Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie pod nr tel: 690 556 612 lub adres e-mail: poszukiwania@gryfino.policja.gov.pl

2. W sytuacji, gdy poszukiwany znajduje się w danej chwili w konkretnym miejscu, należy niezwłocznie kontaktować się bezpośrednio z numerem alarmowym 112, w celu podjęcia przez Policję natychmiastowej interwencji w stosunku do osoby. 

3. Każdej osobie, która wyrazi chęć kontaktu, zapewniana jest pełna anonimowość 

4. Dla osoby przekazującej informacje, które bezpośrednio przyczynią się do zatrzymania osoby poszukiwanej, przewidywana jest nagroda pieniężna. 

5. W celu uzyskania pełnych danych osobowych osób poszukiwanych m.in. dokładny adres zameldowania, daty urodzenia bądź przestępstwa, za który osoba jest poszukiwana Listem Gończym, należy wejść na stronę internetową: www.poszukiwani.policja.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o poszukiwanych.
Redakcja

14 Komentarze

 1. Kociamber nawet jest hehe

  OdpowiedzUsuń
 2. Szukajcie a i tak nigdy nie znajdziecie.. Polska Policja..

  Wiem gdzie jest jeden tylko zastanawiam się co jest nagrodą.. ? Admin daj znać to się zastanowię..

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie p. Maceluch znowu musial rozliczyc sie z wynajmowanego mieszkania, wiec zeby sie uczciwie nie rozliczyc to trzeba zrobic zamieszanie wokol swojej osoby, ma w tym wprawe , on I jego kobieta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.Pietru...a,nie siej,plotek,rozliczamy sie uczciwie!ten kto nas zna to wie!!Proszę bzdur nie wymyślać!,i zastanowić się nad sobą,bo to że na każdym kroku były donnie teksty podseksualne to do dnia dzisiejszego przeżywam!!Obrzydliwe!!!

   Usuń
 4. Czy Slawus zabral ze soba zapas pampersow ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie?a co będzie potrzebował?Nie sądzę!😉Piszesz z doświadczenia?bo chyba nie z troski?bo od tego ma mnie,więc proszę nie zaprzątać sobie tym glowy i martwić się o swoje na pewno nieskazitelne życie 😲Pozdrawiam 😘😘

   Usuń
  2. Ach nie przedstawiłam się!przy wcześniejszej wypowiedzi tak nie wypada Żona ❣️😘

   Usuń
 5. Ach nie podpisałam się pod wcześniejszą wypowiedzią nie wypada Żona ❣️😘

  OdpowiedzUsuń
 6. A jednak przedstawiłam się🙂,to nic mogę to zrobić jeszcze tysiąc razy😘bo przecież nie jestem anonimowym tchórzem 😘i kto tu potrzebuje pampersów 😘

  OdpowiedzUsuń
 7. Są osoby które mają satysfakcję że poszukuje kogoś policja udostępniają na fb i mają z tego radość. Szanowna Pani z fb proszę nie zapomnieć że Pani dzieci( syn) też nie jest święty.A więc nie śmiej się dziadku z czyjegoś przypadku. Przyjdzie czas A policja sobie poradzi..spokojnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. https://polskie-echo.com/rafal-habiak-skazany-na-5-lat-za-przemyt-grimsby/

  OdpowiedzUsuń
 9. Zaginal czy ukrywa sie? To trzeba rozroznic, taka jedna czerwona lafirynda to ma wprawe w manipulowaniu cudzymi emocjami, do jakiegos czasu to dzialalo, jak sie zrobi wrzawe wokol siebie to wierzyciele zapominaja o kwesti zasadniczej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zaginął i nie ukrywa się?!Widze że w kogoś uderzyło i poruszyło⚠️Oj,niema co się złościc,bo w tym wieku zawał murowany〰️☢️Pozdrawiam 😘

   Usuń
 10. Odpowiednie słowo do siebie Paparazzi!idealne do kogoś kto z ucha strzela!i co nie usłyszy to sam dopowie! Uważajcie żeby do was przypadkiem policja nie zapukał,za to co wymyślacie!

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza