Reklama [góra]Znasz te osoby? Poszukiwani przez policję z terenu gminy Moryń i Mieszkowice


Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie zwróciła się do nas z prośbą o publikację listy osób poszukiwanych przez policję z terenu gminy Moryń i Mieszkowice. 


Poniżej publikujemy zdjęcia i personalia poszukiwanych wraz z ostatnim znanym miejscem zamieszkania.

Gaweł Krzysztof, zam. Troszyn

Rykowski Andrzej, zam. Ranowo

Sładek Jakub, zam. Mieszkowice

Iwanowski Robert, zam. Czelin

Ignatowski Robert, zam. Mieszkowice

Ostropolski Dominik, zam. Stare Łysogórki

Straus Sebastian, zam. Kurzycko

Armen Dżanojan, zam. Mieszkowice

1. Każda osoba, która posiada wiedzę dotyczącą miejsca przebywania poszukiwanego, jego miejsca pracy, kontaktów, bądź innych istotnych informacji mogących przyczynić się do zatrzymania osób poszukiwanych, proszone są o kontakt z Policjantami Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie pod nr tel: 690 556 612 lub adres e-mail: poszukiwania@gryfino.policja.gov.pl

2. W sytuacji, gdy poszukiwany znajduje się w danej chwili w konkretnym miejscu, należy niezwłocznie kontaktować się bezpośrednio z numerem alarmowym 112, w celu podjęcia przez Policję natychmiastowej interwencji w stosunku do osoby. 

3. Każdej osobie, która wyrazi chęć kontaktu, zapewniana jest pełna anonimowość 

4. Dla osoby przekazującej informacje, które bezpośrednio przyczynią się do zatrzymania osoby poszukiwanej, przewidywana jest nagroda pieniężna. 

5. W celu uzyskania pełnych danych osobowych osób poszukiwanych m.in. dokładny adres zameldowania, daty urodzenia bądź przestępstwa, za który osoba jest poszukiwana Listem Gończym, należy wejść na stronę internetową: www.poszukiwani.policja.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o poszukiwanych.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.