Reklama [góra]Bez "własnego" sztabu ale będzie finał WOŚP w stolicy powiatu


Wielkimi krokami zbliżą się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z utworzeniem sztabu nie zdążono w Gryfinie. Finał w stolicy powiatu gryfińskiego jednak się odbędzie, dzięki pomocy z... Chojny!


Sztab w Gryfinie nie został utworzony ze względu na przekroczenie terminu — niestety na tą okoliczność nałożyły się sytuacje losowe, na które ludzie działający co roku w sztabie nie mieli wpływu. Sztab w Chojnie był na tyle uprzejmy, że pozwolił nam trochę uratować zaistniałą sytuację za co im serdecznie dziękujemy - można przeczytać w jednym z komentarzy na stronie facebookowej Sztab WOŚP Gryfino

Komunikat w sprawie gryfińskiego finału wydał Filip Jóżwiak, który był szefem sztabu WOŚP w Gryfinie w ubiegłych latach:

Ostatnie kilka dni spędziłem na odbieraniu telefonów, od nieznanych i znanych mi ludzi z nakazem wręcz tłumaczenia się czemu nie ma sztabu w Gryfinie. Zrobiło się to na tyle męczące i negatywnie odebrane z mojej strony, że postanowiłem napisać oświadczenie jako sztab WOŚP. Niestety ja nie mogę sam założyć sztabu. Muszę mieć przy tym współpracę GDK. Postanowiłem wtedy nie robić 28 Finału jako Szef sztabu. Zgodziłem się jednak za namową jednej osoby z GDK, aby to jeszcze raz zrobić, bo w Gryfinie nie ma chętnej osoby, aby się tym zająć. Niestety było to już po terminie. Uratowaliśmy sytuację podłączając nas pod Sztab Chojna. Niestety mieszkańcom naszego miasta, wiernych aferzystów i komentatorów pewnego portalu internetowego nie spodobało się, bo przecież wystarczyło wziąć się do roboty. Ten finał odbędzie się według planu, bo najważniejsze jest pomagać, a na przyszły rok zapraszam te osoby do poprowadzenia swojego sztabu "w terminie" ponieważ jest to mój ostatni finał WOŚP jako szef sztabu.

Wydarzenia związane z gryfińskim finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mają odbywać się w Szkole Podstawowej nr 2 przy ulicy 9 Maja. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.