Reklama [góra]Tragiczny finał sylwestra w górach. Nie żyje 25-latek z naszego regionu

Dwóch mieszkańców powiatu gryfińskiego świętowało sylwestra w Szklarskiej Porębie. Do domu wrócił tylko jeden z nich. Łukasz F. został brutalnie pobity, kilka dni później zmarł w szpitalu. 


Do tragedii doszło w sylwestrową noc. 1 stycznia w godzinach nocnych w Szklarskiej Porębie miało dojść do sprzeczki pomiędzy 18-letnim Jakubem K. a 25-letnim Łukaszem F. (wcześniej prokuratura podawała, że ofiara ma 23-lata). 18-letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego dotkliwie pobił pokrzywdzonego zadając mu między innymi cios w głowę. Poszkodowany trafił do szpitala, był nieprzytomny. Zmarł kilkanaście godzin później. 

Policja zatrzymała podejrzanego o zbrodnię, na wniosek Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze, miejscowy Sąd Rejonowy zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy

W sprawie prowadzone są intensywne czynności dowodowe, zabezpieczono między innymi nagranie z monitoringu z miejsca zdarzenia i przesłuchano świadków. Przeprowadzona została także sekcja zwłok pokrzywdzonego.

Zbrodnia zabójstwa zagrożona jest karą nawet dożywotniego pozbawienia wolności.


Źródło: Gazeta Gryfińska/Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze

3 komentarze:

 1. Chłopak miał 25 lat poprawcie błąd gdzie wszędzie widnieje na każdym portalu

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

  Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

  Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

  Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

  Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz

  Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

  Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

  Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.