Reklama [góra]


Chcą mieć własne boisko i szatnie z prawdziwego zdarzenia. Klub prosi o pomoc [foto]
Drużyna Wicher Steklno występująca w A klasie zwróciła się do swoich sympatyków, kibiców i byłych piłkarzy oraz ludzi dobrej woli o wsparcie. 


Na stronie zrzutka.pl powstała specjalna zbiórka. Pieniądze mają zostać przeznaczone na wyremontowanie boiska oraz powstanie szatni z prawdziwego zdarzenia. Miejscowości Steklno leży w gminie Gryfino.

Pomóż nam – drużynie Wichra Steklno wyremontować boisko, które zupełnie nie nadaje się do gry i wybudować szatnie i trybuny, których do tej pory nie mieliśmy.

Nasz klub funkcjonuje w całości dzięki wsparciu finansowemu ludzi dobrej woli związanych z Wichrem, jednak koszty utrzymania klubu w A-klasie przewyższają zebrane przez nas środki. Co jest naszym największym marzeniem? Dalsza gra w A-klasie, lecz już na własnym, wyremontowanym boisku. Obecnie gramy mecze w mieście oddalonym o 12 kilometrów. Za nami piękna runda, Wicher jako beniaminek zajął 8. miejsce w lidze, czym zaskoczył wszystkich. Przeszkodą w rozwijaniu pasji są jednak pieniądze.

Wiecie doskonale jak wyglądało dotychczas nasze boisko - góry i doliny widoczne już z daleka, droga idąca wzdłuż boiska, skarpa, przez którą nie zgadzają się wymiary i którą trzeba koniecznie przesunąć. Przez to wszystko możemy tylko pomarzyć o zdobyciu licencji umożliwiającej występy w A-klasie. Dodatkowo potrzebne są nam kontenery socjalne dla drużyn i sędziów oraz trybuny, żebyście w fajnych warunkach mogli nam dalej kibicować.

Chcielibyśmy więc zwrócić się do Was z prośbą o pomoc finansową dla naszego klubu. Za każdy, nawet drobny gest, będziemy ogromnie wdzięczni i z góry bardzo dziękujemy!
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.