Reklama [góra]


Kierująca miała prawie dwa promile alkoholu...


W poniedziałek 27 stycznia w godzinach wieczornych policjanci zostali wezwani do zdarzenia drogowego w pobliżu Chojny. Okazało się, że kierująca samochodem marki Opel znajdowała się pod wpływem alkoholu. 

Około godziny 20:00 kilku kierowców przy drodze krajowej nr 31 pomiędzy Chojną a Godkowem Osiedle zauważyło Opla w przydrożnym rowie. Kierująca znajdowała się obok pojazdu. 

- Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnie w trakcie kontroli drogowej samochodu osobowego marki Opel ujawnili, że 33-letnia kierująca, zamieszkała na terenie Niemiec, znajduje się w stanie nietrzeźwości — informuje st. sierż. Jakub Kuźmowicz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Badanie alkomatem wykazało blisko dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

2 komentarze:

  1. Niemiecka "patola" w Polsce... To zapewne większość też w policyjnych statystykach to są Niemcy którzy przyjeżdżają do Polski i jeżdżą na podwójnym gazie :DDDDDDDDDDDDDDD

    OdpowiedzUsuń
  2. Niemieckie świnie rozbijają się na polskich drogach i som w górę statystyki że polacy som takimi pijusami a tutaj macie a puźniej szwaby mają pretekst że Polak to alkoholik dzięki takim głupką!do kopalni z nią nie do wieźiemia albo rowy meljoracyjne czyścić przez 20lat

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.