Uwaga na złodziei w Chojnie [video]


Nieznany mężczyzna wszedł na ogrodzony teren prywatnej posesji i próbował włamać się do zaparkowanego przed domem samochodu. Próbę kradzieży zarejestrowała kamera monitoringu, co najgorsze, to nie jest jedyny przypadek w ostatnich dniach. 


O próbie włamań do samochodów i domów informują nas czytelnicy. Coraz więcej osób decyduje się na instalowanie na swoich domach kamer i alarmów. Próbę włamania zarejestrował monitoring znajdujący się na posesji przy ulicy Czereśniowej w Chojnie. 


Mężczyzna w kapturze miał być również widziany między innymi na ulicy Narciarskiej oraz Wilsona. 

Alarm i monitoring jest dobrym zabezpieczeniem przed złodziejami. Pamiętajmy również o tym, aby w czasie wyjazdu zamykać drzwi i okna. Warto również poinformować sąsiadów o wyjeździe. 
Redakcja

15 Komentarze

 1. Ta menda tak grasuje od kilku miesięcy , to ten sam facet .

  OdpowiedzUsuń
 2. Potwierdzam, ten sam facet grasuje w rejonie kolonii, lotniska i ulicy szczecinskiej i odrzanskiej od kilku miesiecy.

  OdpowiedzUsuń
 3. A gdzie policja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. policja jest od pałowania ludzi nie od służenia im

   Usuń
  2. Policji w Chojnie nie ma, w nocy jest dwóch policjantów na 5 gmin czyli jakieś 30 parę tysięcy ludzi, więc nie wymagajcie cudów,przy obecnym stanie kadrowym, zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom jest niemożliwe do wykonania.

   Usuń
 4. Przyjechali , poświecili i pojechali;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wychodzi na to, że tylko społeczeństwo zna się na wykrywaniu sprawców przestępstw. Jestem ciekaw po czym autor pierwszego komentarza stwierdził, że to ten sam facet. Tylko takich detektywów do Policji przyjąć i sukces pewny. A może by tak jako potencjalni pokrzywdzeni zabezpieczać się zamykając drzwi domów i aut, montować alarmy i kamery.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo autor widział tego typa , ta sama sylwetka, ubiór ten sam na każdym z filmików.

   Usuń
  2. "Ta sama sylwetka i ubiór" (dobre) na niekolorowym nagraniu. Zauważalny brak pojęcia o przewodzie karnym. Nie da rady udowodnić winy na podstawie umiejętności jasnowidzenia. To tak nie działa ale wszyscy lepiej wiedzą.

   Usuń
  3. Żeby kogos karać najpier trzeba go złapać .Nikt nie pisze o karze bo policja nawet nie ściąga odcisków .Nikt nie jest ułomny żeby wizualnie nie stwierdzić że to ten sam palant łazi po nocy . Nie trzeba być daltonistą żeby wiedzieć że ta fleja od kilku miesięcy łazi w tych samych ciuchach .

   Usuń
 6. Bo autor 1 komentarza to też ta sama osoba, ot skąd wie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak go ktos zlapie to niedzwonic na policje tylko po sasiadow i wpierdolic pozadnie zeby sie smieciowi odechcialo krasc cudze.a potem do lasu wywiezc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z natury nie jestem zwolennikiem linczu ale w przypadku tego typu zachowań zgadzam się z Panem Marinesti.

   Usuń
 8. O to jest ten pedał gejoza i pedryl.

  OdpowiedzUsuń
 9. Popieram, tak zróbcie... a jako że lincz jest zakazany to was "Śmiecie" zamkną w więzieniu z nakazem wypłaty odszkodowania xD

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza