Reklama [góra]Za parkowanie w tym miejscu można dostać mandat


Kierowcy parkujący na ulicy Towarowej, wzdłuż nowego pasażu handlowego otrzymują mandaty. W tym miejscu obowiązuje zakaz parkowania. Dyskont Biedronka i punkty usługowe oraz handlowe znajdujące się w tym miejscu, powodują, że znacznie zwiększył się ruch pojazdów. Dosyć często kierowcy mają problem ze znalezieniem miejsca. Pozostawiają swoje auta wzdłuż ulicy Towarowej, nie wiedząc, że może to ich sporo kosztować. 

Zakaz parkowania jest łamany od kilku miesięcy, kierowcy mogą otrzymać mandat w wysokości 100 złotych i jeden punkt karny. Nie zawsze policjanci czekają na właścicieli aut. Osoby, które łamią zakaz, mogą za szybą swoich pojazdów znaleźć wezwanie do stawienia się na Komisariacie Policji w Chojnie i tam wypisywany jest mandat. 

Kierowców przestrzegamy i dla zmotoryzowanych sugerujemy poszukać miejsca przeznaczonego do parkowania, jeżeli zajęty jest duży parking, można skorzystać z placu przy sklepie Puls. 

6 komentarzy:

 1. A czy jest tam jakiś znak który informuje kierowcę O zakazie parkowania?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest dość czytelny

  OdpowiedzUsuń
 3. Wreszcie!! c
  Co najmniej o trzy lata za późno!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. A na ulicy Czcibora od kilku lat blokuje drogę wielka przyczepa i jest dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 5. skoro pasaż handlowy zarabia na nas psy też muszą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od razu widać poziom poniżej zera. Nie musi Pan/Pani robić zakupów na pasażu ani popełniać wykroczeń. Nikt na Panu/ Pani nie zarobi...

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.