Reklama [góra]Auto i ciężarówka wypadły z drogi. Dwa zdarzenia w sobotni poranek


Do dwóch zdarzeń doszło w sobotni (tj. 29 lutego) poranek na drogach powiatu gryfińskiego. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. 


W pobliżu Radziszewa na drodze powiatowej w kierunku Chlebowa (gmina Gryfino) samochód osobowy wypadł z drogi. Osobę, która jechała pojazdem przetransportowano do szpitala. Do zdarzenia doszło około godziny 5:00. 

- Doszło  do dachowania pojazdu osobowego marki Renault. W wyniku zdarzenia poszkodowana została 19 letnia pasażerka, którą przetransportowano do szpitala - informuje nas oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie .

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie w trakcie wykonywania czynności związanych z obsługą tego zdarzenia ujawnili, że 19-letni kierujący znajduje się w stanie nietrzeźwości.

W nocy około godziny 2:15 na drodze wojewódzkiej nr 122  pomiędzy miejscowościami Ognica, a Krajnik Dolny, pojazd ciężarowy prawdopodobnie w skutek zaśnięcia kierowcy zjechał z drogi, po czym przewrócił się na bok w przydrożny rowie.  Aktualnie trwa wyciąganie pojazdu ciężarowego w związku z czym drogą jest zamknięta oraz wprowadzony został objazd.


fot. ilustracyjne / archiwum

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.