Reklama [góra]


Auto uderzyło w budynek. Wypadek na DK31


Kierowca samochody osobowego z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w budynek. Do wypadku doszło w niedzielę 16 lutego około godziny 6:00 na drodze krajowej nr 31 w Radziszewie (gmina Gryfino). 


- Z powodu wypadku ruch odbywa się wahadłowo. Przewidywany czas występowania utrudnień do godzinny 9:15 - informuje w komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział Szczecin.

Kierowca odniósł niegroźne obrażenia, a pasażerka pojazdu została karetką przetransportowana do szpitala.

- Około godz. 5:15 na drodze krajowej numer 31 w miejscowości Radziszewo na ulicy Szczecińskiej, kierujący pojazdem Toyota 52-letni mieszkaniec Szczecina, chcą uniknąć zderzenia, że zwierzynę leśną, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w budynek. W wyniku zdarzenia urazu nogi doznała pasażerka pojazdu, która została przewieziona do szpitala — informuje st. sierż. Jakub Kuźmowicz.

fot. archiwum / ilustracyjne

1 komentarz:

  1. W takiej sytuacji, poszkodowana pasażerka pojazdu, może domagać się odszkodowania z polisy OC sprawcy pojazdu. Polecam skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, która pomoże ubiegać się o wszystkie przewidziane prawem świadczenia. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.