Bmedical miejsce w którym zadbasz kompleksowo o swoje zdrowie i wygląd


Beata Burawska to  dietetyk, która  z zamiłowaniem podchodzi do swojej pracy. Niedawno otworzyła swój gabinet w Chojnie, gdzie oprócz dietetyki medycznej zajmuje się zabiegami pozwalającymi na redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz ujędrniające skórę. 


W celu ułożenia diety niezbędne jest wykonanie określonych badań laboratoryjnych, co pozwala na dostosowanie jadłospisu do zapotrzebowań organizmu. Diety dostosowane są również do preferencji kulinarnych Pacjentów.


- Współpracuję z Instytutem Mikroekologii, dzięki czemu w naszej miejscowości mogą Państwo skorzystać z badań mikroflory jelit, badań w kierunku nadwrażliwości pokarmowych oraz wielu innych — mówi nam Beata Burawska.


Dużym zainteresowaniem cieszą się rewolucyjne zabiegi Laser Shape. Pozwalają na redukcję obwodów ciała, modelują sylwetkę, redukują tkankę tłuszczową i cellulit, ujędrniają skórę, zmniejszają widoczność rozstępów. A to wszystko dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii połączenia w jednej głowicy fali radiowej, podczerwieni, endermomasażu i impulsowego podciśnienia. Efekty zabiegów widoczne są gołym okiem!


Pani Beata studia licencjackie jak i magisterskie ukończyła na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Swoją wiedzę poszerza na licznych konferencjach oraz szkoleniach odbywających się w całej Polsce. Specjalizuje się w szczególności w dietetyce medycznej, indywidualnie podchodząc do każdego Pacjenta. 

- Zapraszamy do polubienia strony na facebooku, ze względu na liczne przepisy kulinarne, porady, konkursy, w których będzie można wygrać ciekawe nagrody — dodaje. 

Aktualnie można skorzystać z oferty zabiegów Laser Shape w promocyjnych cenach! Oferta ważna będzie do 8 marca. Możliwość wykupienia voucherów w cenach promocyjnych i wykorzystania w ciągu roku!


Gabinet znajduje się w Chojnie przy ulicy Basztowej 4.
Tel. 505 042 252
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza