Reklama [góra]"ich empatia i pomoc była bezgranicznie szczera i oddana służbie" - mieszkaniec dziękuje policjantom


Policjanci przez kilkadziesiąt minut prowadzili reanimację, próbując uratować mężczyznę, który popełnił samobójstwo. Podziękowania dla funkcjonariuszy złożył członek rodziny.

Pan Arkadiusz mieszkaniec Żabnicy w gminie Gryfino podziękował funkcjonariuszom Ogniwa Patrol-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie, za wielką empatię i profesjonalizm w działaniu — ich empatia i pomoc była bezgranicznie szczera i oddana służbie —  napisał w swoim liście. 

(...) Chciałbym opisać pewną sytuację, która wydarzyła się 21 października 2019 roku (...) Tego dnia powiesił się mój brat. Oczywiście przybyło pogotowie i policja. Pogotowiu oczywiście nic nie mogę zarzucić, bo robili to według obowiązujących norm. Ci dwaj policjanci byli bardziej zaangażowani w udzieleniu pomocy poprzez reanimację, niż zespół pogotowia. Przy tym ich empatia i pomoc była bezgranicznie szczera i oddana służbie. Szczycę się tym, że w Gryfinie są tacy ludzie, którzy mają uczucia i chęć niesienia pomocy. Kiedy zauważyłem w ich oczach troskę i żal po śmierci brata było to dla mnie bardzo wzruszające. Piszę to dopiero teraz, bo bardzo źle znoszę śmierć brata. Dziękuje serdecznie, że macie w swoich szeregach prawdziwych, szczerych i uczynnych ludzi. Mam tylko prośbę, żeby w moim imieniu pogratulować im i wysłać mój list do lokalnych gazet, żeby wszyscy wiedzieli ile im zawdzięczamy - napisał w e-mailu przesłanym do komendy Pan Arkadiusz.

Podziękowania były skierowane do dwóch funkcjonariuszy st. sierż. Patryka Nowickiego (na zdjęciu po lewej stronie) oraz st. post. Tomasza Sobolewskiego (po prawej stronie).

3 komentarze:

 1. Robili swoje za to mają pensję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze robią człowiekowi na złość.
  Niewinnych mordują, samobójców ratują...

  OdpowiedzUsuń
 3. to ich praca oklasków nie będzie ci akurat wykonali swój obowiązek a ich koledzy no wiadomo boks sobie na ulicy urządzili :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.