Misjonarze wracają do kraju. W Kenii przekazali dary i pomagali potrzebującym [foto]


Trójka misjonarzy z Chojny w ostatnich dniach przebywała w Afryce, gdzie przywieźli dary i pomagali potrzebującym. 


Ksiądz Janusz Mieszkowski i ksiądz Krzysztof Kontek oraz nauczycielka Sylwa Janiak pokonali blisko dziewięć tysięcy kilometrów by odwiedzić miejscowości Nairobi w Kenii. Brali tam udział w przekazaniu darów dla mieszkańców i uczniów szkoły w Kipsing. 

O ich wyprawie pisaliśmy w artykule Misjonarze lecą na kraniec świata. Na początku roku w Chojnie trwała akcja "Zbiórka dla Kenii". 
4 Komentarze

 1. Jak widac Polacy to nie tylko ruscy rasisci czy faszysci z PiS! Super niech sie cieszy afrykanska brac!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo proszę bardzo... Odezwał się inteligentny i dobrze wychowany obywatel z opozycji.A czepiacie się Lichockiej że pokazała wam środkowy palec... Bardzo dobrze zrobiła :) to opozycja zachowuje sie jak świnie wypuszczone w błoto... Środkowy palec to przy tym pikuś :D

   Usuń
  2. Prawda boli niestety towarzysze... A ta cała "ruska milionerka Lichocka" to typowa przedstawicielka "lepszego sortu"!!! Towarzysze wasze kompleksy na punkcie opozycji świadczą o tym, że waszych głowach transformacja się nie dokonała i jak większość waszych "ruskich" wyborców po prostu tego nie rozumiecie. Niestety kasa się kończy debet rośnie a te "polskie barany" czy "mięso armatnie" na to przystaje czy też za wasze napychanie majątków płaci!
   Kaczyński tj jest "post-czerwony zakompleksiony cwaniak" tak jak jego banda rasistów i złodziei!
   Chcę podkreślić, że nie reprezentuje żadnej opcji politycznej bo w Polsce są jeszcze zdrowo i demokratycznie myślący obywatele!

   Antyfaszysta

   Usuń
  3. Tacy jak ty? Hahaha

   Usuń
Nowsza Starsza