Taka jazda może zakończyć się tragicznie [video]


Tragicznie mogła zakończyć się jazda dla kierowcy osobówki i innych uczestników ruchu. Kierujący pojazdem, najprawdopodobniej marki Seat postanowił na drodze wojewódzkiej nr 124 ominąć wysepkę z lewej strony. 


Wyczyn nagrał inny kierowca, który w pojeździe miał umieszczoną kamerkę, niestety jakość nagrania nie pozwala na identyfikację po tablicach rejestracyjnych pojazdu. 

Taki manewr jest absolutnie zabroniony. Wyprzedzanie w tym miejscu mogło zakończyć się tragicznie, tym bardziej że pojazd był rozpędzony a z naprzeciwka jechało inne auto. 

Redakcja

14 Komentarze

 1. KTO ? wyprzedzał ? ; - i kogo ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oligarcha Rydzyk szedł bo bandzie a RUSKI Kaczyński to filmował! A tak na serio to gdzie ta PiS-o POLICJA?! Pewnie wozi któregoś z lepszego sortu po Banosiowych burdelach w czasie służby!!! JEBAĆ RUSKICH Z PIS I ICH RUSKICH WYBORCÓW CO SPRZEDALI DUSZĘ RYDZYKOWEMU DIABŁU!!!!!!!!!!!! BĘDZIECIE SIĘ JEEBBANE KURWY SMAŻYĆ w tym Rydzykowy PIEKLE... A papież już o tym wie!!!

   Usuń
 2. to po jaki h..j robili te wysepki niech się zajmą poprawą stanu dróg i chodników bo jeszcze jest bardzo dużo do zrobienia w naszej Gminie Chojna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ to nic nowego takich genialnych kierowców jest na pęczki. Codziennie spotykam się z takimi sytuacjami. Porostu brak policji na drogach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Całą prawdę napisał ktoś powyżej: po prostu na drogach brak policji. Takie manewry z wysepkami na drodze Chojna - Cedynia to norma. Nic w tym nadzwyczajnego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak cisne moim BMW to łatwiej mija sie z lewej niz z prawej te przeszkody. A po one w ogule som?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Używaj słownika t9 bo oczy krwawią kierowco bolidu wiejskiego. ��

   Usuń
  2. Hahahhahahahhahahhahah

   Usuń
 6. Łatwiej ciśnie się na prostych kierowców BMW ale co jak jadę łukiem po moim pasie i to z tą samą prędkością lub szybciej nawet taką Ibizą ��

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdzie jechał ktoś z naprzeciwka? I kogo wyprzedzał? To chyba wcześniej wyprzedzał kogoś kto może nie chciał tego i przyspieszył... Dość częste u Januszy oraz niedzielnych kierowców z DDR-u. Nie to żebym popierał omijanie wysepek lewą stroną

  OdpowiedzUsuń
 8. a ten ile jechał co nagrał 50 km? czy 100 km ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Nagrywający też przejechał 100 m w 3 sekundy. Może się mylę ale to wychodzi 120 km/h.

  OdpowiedzUsuń
 10. Z Anglii ze zmywaka na urlop do kraju przyjechał. Tam taki ruch obowiązuje. Chciał się pokazać, bo zara wraca.

  OdpowiedzUsuń
 11. Janusz nie opanował mocy w tym żółtym gównie:)

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza