Reklama [góra]Wyprzedzanie na zakręcie i przy podwójnej ciągłej [video]


Wykonywanie manewru wyprzedzania w niedozwolonym miejscu jest niebezpiecznie nie tylko dla kierowcy, który łamie przepisy, ale również dla innych uczestników ruchu drogowego. Od naszej czytelniczki otrzymaliśmy dwa nagrania pokazujące lekkomyślność kierowców. W pierwszym zdarzeniu kierujący pojazdem Audi wyprzedza na zakręcie, na podwójnej ciągłej i przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. W drugim przypadku auto wykonało manewr wyprzedzania naraz kilku innych pojazdów. 

Wszystko to zarejestrowała kamera umieszczona w samochodzie. 

13 komentarzy:

 1. Widać że czytelniczką aż podmuch "pokiwał" ;) . Nie popieram takiej ułańskiej fantazji ale nie ukrywajmy że są na drodze też "zawalidrogi" którzy powinni poruszać się tylko rowerem i to na trzech kołach .

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolejne potwierdzenie braku policji i zbyt niskich kar za łamanie przepisów ruchu drogowego. A potem taki się rozwali i trzeba go karmić i pieluchy zmieniać, rodzinka żebrze w necie o pomoc bo taki dobry chłopak był i mało pił, niewiele ćpał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.blog.ey.pl/audytsledczy/nik-polowa-mandatow-karnych-nie-jest-placona/

   Usuń
 3. cały łuk jest widoczny dla kierowycy zagrożenie żadne dobrze że się pani czytelniczka nie zesrała z wrażenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podpierdolniczka powinna trafic do worka, a worek do jeziorka. uprzejmie donoszę kutwa jej mac

  OdpowiedzUsuń
 5. nic nadzwyczajnego ja tez tak czasem jade bo zlosliwosc rzeczy ze w dozwolonym miejscu akurat zawzze cos jedzie a debil tylko pogardzi taka sytuacja ,to wszystko przez brak okreslenia dno ui nie kierowcow itd ktorzy jada 68 poza miastem i stwarzaja zagrozenie i nie powinni poruszac sie autem potem 1 czy 2 zaczyna wyprzedzac bo ile mozna sie ciagnac a takiemu wolno jadacemu powinni odebrac prawko albo wyslac na dodatkowy kurs ze po za terenem zabudowanym jest od 90 a nie ponize czy powyzej chyba ze znak inaczej mowi jest 90 jede 90 plus 10 zazwyczaj 100 to samo itd a nie gram w h... boi sie won na rower albo pks

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co za debil takie glupoty pisze muzg wyjebany na sybir z nim lub na drzewo do mslp pewnie to jego krewni

   Usuń
  2. Dobrze napisał , wyjedzie taki gamoń z nosem przy szybie i ciągnie się 60/h . Jeszcze kabluje bo ktoś śmiał wyprzedzić jaśnie panią.

   Usuń
  3. Zgadza się gdzie jest policja z mandatami za utrudnianie ruchu i stwarzanie przez to niebezpiecznych sytuacji. Ewidentnie wina jadącego za wolno.

   Usuń
  4. Jestescie debilami i prawko powinno się wam pozabierać. Za te wasze dyrdymały. Chcecie latać to spierdalać na lotnisko. Pajacu jeden z drugim.

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.