Koronawirus w Polsce. Kontrole graniczne przedłużone


Do 13 kwietnia obowiązywać będą kontrole na granicach. Ograniczenia zostały wprowadzone w związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa.

Jak wynika z opublikowanego we wtorek w Dzienniku Ustaw rozporządzenia Rady Ministrów ograniczenia te mają potrwać do połowy kwietnia. 

Jak informuję straż graniczna do 23 marca skontrolowano 30,6 tys. osób, w tym 25 tys. na granicy wewnętrznej w ramach tymczasowo przywróconej kontroli granicznej.

Redakcja

7 Komentarze

 1. Jakie kontrolę ludzie wyjeżdząjąc do berlin na 5 dni do pracy niema kwarantanny.ale.do.osoby prywatnej masz 14 dni.ale ja tam muszę 5 dni mieszkać
  U osoby prywatnej gdzie są mieszkają ludzie wynajmujący inne pokoje A kuchnia jedną i chodząc i kichają i kaszlaką jakie to zamknięcie granic jaką to kwaramtannna

  OdpowiedzUsuń
 2. Polska trudna język.

  OdpowiedzUsuń
 3. �� Hahaha��

  OdpowiedzUsuń
 4. W Polsce kwarantanna na przejściu granicznym w Krajniku Górnym na pół gwizdka.Polscy kierowcy po tygodniu pracy w Niemczech Monachium.Hamburgu zjeżdzają do domu,ich kwarantanna nie obowiązuje.Czy wiozą ze sobą koronowirusa tego nikt nie wie mogą być zarażonym bezobjawowo...Dla pieniędzy poświęcają zdrowie,żon,dzieci i Polaków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bystra osobo żyjąca chyba jeszcze w erze 7 krasnolódków: ciekawi mnie czy ty pracujesz czy żyjesz z naszych podatków?? Informacyjnie dla ciebie przekażę wiadomość że w Polsce też panuje koronawirus, dalej się rozprzestrzenia i jeżeli w Polsce chodzisz do pracy to to co wyżej napisałeś odnosi się również do Ciebie, także gratuluję również twojego poświęcenia dla rodziny i ojczyzny, twoja bystrość nie ma granic������

   Usuń
 5. Z tym się z Panem zgadzam,dodam jeszcze od siebie ,że z Niemiec wracają opiekunki i sobie tylko znanym sposobem przekraczają granicę, żeby nie iść na kwarantannę.Są to osoby już starsze mające w POLSCE córki,synów i wnuki,tym bardziej że na koronowirusa chorują też młode osoby.Kochane Babcie wiozą rodzinie duży prezent - KORONOWIRUSA .Pomyślcie o tym!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza